Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracım çok yakıyor

yazı güzel ama benim arkadaşlardan 4 kişide leon vardı.4üde yakıttan şikayetçi olup sattı.hee şu değilki leon kötü. zaten biz benzin için konuştuk. kimse inkar etmesin, benzinde leon çok yakar. lpg için dediklerine katılıyorum zaten. Leonuda çok severim ayrıca, ama tekrar söylemekte yarar var. biz benzin için konuştuk.
Fikrinize saygı duyuyorum, şu an merak ettiğim şey ise kıyasladığınız araç.
Satan arkadaşlarınızın hangi araçları aldığını da yazabilir misiniz rica etsem?

Yanlış anlamayın arkadaşlar direk konuya girdim ama ben sevdiğim bir araçta yakita fazla bakmam çünki benim için aldığım keyif ve zevk önemlidir. Bulursam zaten 2.2lt bir araç arıyorum eski perlude den

aynen bende öyle hacım. ben sadece arkadaşa cvp yazdım. bende senin gibi düşünüyorum. araç bastın mı gidecek arkadaş

Fikrinize saygı duyuyorum, şu an merak ettiğim şey ise kıyasladığınız araç.
Satan arkadaşlarınızın hangi araçları aldığını da yazabilir misiniz rica etsem?

astra 1.6 twinport aldı.daha az yaktığını söylüyor. ama ben tekrar söylüyorum çokta yaksa azda yaksa ben leoncuyum:)):):):)

astra 1.6 twinport aldı.daha az yaktığını söylüyor. ama ben tekrar söylüyorum çokta yaksa azda yaksa ben leoncuyum:)):):):)
Eyvallah, düşüncemde yanılmamışım :) Leon'dan az yakması için daha hafif ve 16v motor olan Civic 1.6 ies veya VtecII ya da Astra 1.6 16v gibi araçlar almaları lazımdı. Şimdi daha açıklayıcı oldu, teşekkür ederim.

Civic de az yakmıyor ki, eski aracım 2011 FD6 elegance otomatikti, 14-15 litre yakıyordu şehir içinde, aynı koşullarda FR 7 litre yakıyor

tabii ki şu söylediğim adil bir kıyaslama değil, atmosferik tam otomatik ile tsi düz vitesi kıyaslaması yapıyorum :)

yoksa atmosferik, enjeksiyonlı, düz 1.6 105-125 bg aralığındaki bütün arabalar 8-9 lt şehir içi tüketirler, kışın 10a kadar çıkabilir, garip bir durum yok bence, bir de mesela bir hafta düzcedeydim, orada -10 derecede bile 7.5 lt yaktı, aynı koşullarda istanbulda 12 yakardı benim araba, kıyaslama yaparken bunu da göze alın, ben fr ile 4.2 de gördüm, 28.5 de :) ama ortalaması 7, o şaşmıyor

Kesinlikle sıkıntı var bende fr kullanıyorum 10 litreyi hiç görmedim

SeaT CandıR

Geri
Üst Alt