Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracımın sunroff lastikleri parçalanmış

bugrasertdemir

Kayıtlı Üye
9333B87C-6F73-4AA7-8E99-2856BE76DDB1.jpeg E62D5358-A870-4B1F-83EF-F27A4C4B74AF.jpeg C6C59A07-11F6-4154-B258-797AEED25056.jpeg 5AD10EDF-51CD-44A2-83E8-FB8156150D8F.jpeg 5AD10EDF-51CD-44A2-83E8-FB8156150D8F.jpeg Arkadaşlar selam, aracımda bu sabah farkettim sunrofun bitiminde kalan bu lastikler parçalanmış nasıl oldu hiç bilmiyorum ama araç burdan su alır mı ne yapmak lazım en az bir hafta servise götüremeyeceğim. Lastik sunroffdan bağımsız çıkıyor elimle denedim sunroff sökülmeden değişebilir ama daha 5 aylık arabada bunun olması normal mi? daha önce başına gelen oldu mu?

Ekli dosyalar

• 27E625E0-9D41-4346-B9AB-58DDE75DEE2D.jpeg
    27E625E0-9D41-4346-B9AB-58DDE75DEE2D.jpeg
    806.4 KB · Görüntüleme: 60
Ekli dosyayı görüntüle 16274 Ekli dosyayı görüntüle 16273 Ekli dosyayı görüntüle 16271 Ekli dosyayı görüntüle 16275 Ekli dosyayı görüntüle 16275 Arkadaşlar selam, aracımda bu sabah farkettim sunrofun bitiminde kalan bu lastikler parçalanmış nasıl oldu hiç bilmiyorum ama araç burdan su alır mı ne yapmak lazım en az bir hafta servise götüremeyeceğim. Lastik sunroffdan bağımsız çıkıyor elimle denedim sunroff sökülmeden değişebilir ama daha 5 aylık arabada bunun olması normal mi? daha önce başına gelen oldu mu?
Geçmiş olsun araçta hızlı cila yada pasta gibi bir etken değdi ise böyle aşınma yapabiliyor
Direk servise gidip gösterin ellerinde hazır olmaya bilir

Serviste biraz atar gider yap;)değiştirirler.

Burdan araç su alma yapar mı acaba yağmurda yağıyor ondan tedirgin oldum? Birde bu kadar kolay aşınması can sıkıcı tabi

Kuşlar falan parçalamış olabilir mi? Karga, saksağan gibileri bayılıyor böyle fantazilere. Kendi kendine bu hale gelebilecek bir materyale benzemiyor.

Kuşlar falan parçalamış olabilir mi? Karga, saksağan gibileri bayılıyor böyle fantazilere. Kendi kendine bu hale gelebilecek bir materyale benzemiyor.

Aynısını ben söyleyecektim karga çok kıskanç ver hırslı hayvan :D

Kafama bir keresinde taş atttı allahtan denk gelmedi :D

• Beğen
Reaksiyonlar: VARG
Aslında haklı olabilirsiniz Arabayı otoparka bırakmıştım sonrasında geldiğimde üstünde komple kuş pislikleri ile dolmuştu ama sanki kuşlar arabanın üzerine konup yapmışlar gibi pislik doluydu gece gece benzinliğe gidip tazzikli su ile yıkamıştım ve o gece farkettim bunu kuşlar yapmış olabilir dediğiniz gibi inşallah su almaz araç oralardan

Bu aşınma filan değil parça parça koparılmış bariz bir şekilde. Muhtemelen dediğiniz gibi kuşlar yapmış olabilir yada pasta cila yaptırdıysanız makinanın sünger kısmı o kısımlara geldiğinde ufak ufak hoplamalar yapar bu esnada parça parça kopartmış olabilir
[doublepost=1514801003,1514800824][/doublepost]su alma ihtimali varmı? evet var. neden? çünkü şimdi o kısımlar silindirik şekillerini kaybetti buna bağlı olarak iç tarafa yapması gereken baskıyı yapamıyor ve aralar açık kalıyor. su alma olasılığı yüksek. eğer lastikleri hemen bulamazsanız o kısmın üzerine 3M maskeleme bandı var mavi renkli olan geçici olarak ondan çekin başka bant kullanmayım leke bırakır

Kuş işi geçmişi olsun. Benim aracımda da kedinin biri tamponda tırnaklarını bilemiş resmen. Hep çizik. Maalesef katlanıyoruz...

Geri
Üst Alt