Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracımın sol arka çamurluğu göçmüş(tü)

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi aracımın sol arka çamurluk (stop lambasıyla arka sol kapı arası) dün akşam aracımı park ederken farkettim göçmüştü, selçuk abinin @Çöllü bilgisi dahilindedir, bugün ise kaportacı tanıdığım sayesinde tek bir yumruk darbesiyle halledilmiş bulunmaktadır. dünkü hali fotolardaki gibidir, yeni halini henüz fotoğraflamadım ama onlarda yarın falan gelecektir inşallah...

Ekli dosyalar

• Görüntü019.jpg
    Görüntü019.jpg
    90.8 KB · Görüntüleme: 39
  • Görüntü014.jpg
    Görüntü014.jpg
    90.7 KB · Görüntüleme: 25
  • Görüntü013.jpg
    Görüntü013.jpg
    89.7 KB · Görüntüleme: 31
geçmiş olsun haluk yumrukla hallolduğuna sevindim:):)

abi sen ne diyon ya bizim eniştedir kaportacı tanıdık dediğim. ilk önce bi baktı eyvaaah dedi, tabii benim içim o an cız etti dedim boya diyecek, sonra şöyle bi elini sürdü muayene etti, yumruğunu sıktı ve bak dedi, göçüğün altına bir indirdi, vurmasıyla göçüğün atması bir oldu( tabi o yumruğun sıkılması vurulması, göçüğün atması esnasında benim kalbim bir an yerinden çıkacak gibi oldu çünkü ben arabaya değil yumruk avucumun içiyle bile dokunurken ne kadar dikkat ederim) , sonra hafif çıkıntı için, iki çekiç dışarıdan yavaş yavaş işlem tamamdır. tabi bu olayların tamamı 1 dk da bitti ve arkasından selçuk abiye hemen telefon ederek paylaştım bu durumu...

tamir olmus fotosu var mı . ? yumrukla nasıl düzeltmiş ya. :D allah birdaha göstermesin abi benim camurlukta ufak bir ezilme var bütün keyfimi kacırıyor arabaya bındıgımde üzülüyorum onu görünce daha yeni aldık yeniyken böyle sorunlar yaşayınca ben garip oluyorum. Allahım beterinden saklasın.

tamir olmus fotosu var mı . ? yumrukla nasıl düzeltmiş ya. :D allah birdaha göstermesin abi benim camurlukta ufak bir ezilme var bütün keyfimi kacırıyor arabaya bındıgımde üzülüyorum onu görünce daha yeni aldık yeniyken böyle sorunlar yaşayınca ben garip oluyorum. Allahım beterinden saklasın.

hasan yerinden öyle kolay oldu zaten düzelmesi, normal çamurluk ucu olsa olmazdı o şekilde, şimdi bombeli yer göçtüğü için, altından vurunca o hava sayesinde düzelmiş oldu.

birde benim camurlukta hem ezilme var hemde camurluk ortalarında baktık camurluk kendını kasmış abi değişmesi gerekirmi yoksa yağlı çekiçle flnmı yapılır değişimimi gerekir ne yapsak. orta bölümlerden kasmış kendini

geçmiş olsun.. allah beterinden saklasın

Geri
Üst Alt