Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Değerli üyelerimiz, lütfen BURADAN profil sayfanızdaki aracınızın markasını seçiniz.
  2. Aracınıza Yorum Yapın Sinema Bileti Kazanın! DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

aracımın içindeki mazot kokusunu nasıl çıkarabilirim?

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında fthkr tarafından paylaşıldı.

1. fthkr

fthkr SCW Üyesi

Beğenileri:
    0

dizel aracıma benzin koyulması sonucu serviste depo temizliği yapılırken çekilen mazotu arabanın içine döktüler serviste temizlemeye uğraştı ama arabanın içinde ağır bi mazot kokusu kaldı ne yapmam gerekiyor bilgisi olan varsa yardımcı olsun

2. PATRON

PATRON Administrator

Beğenileri:
    1.226

Forumdan yararlanmak için kendisinizi üyelerimiz kısmında tanıtınız.

3. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

Beğenileri:
    1.615

arkadaşım tam dökülen yerlere bir cezve dolusu bol telveli türk kahvesi soğut dök bulaştır bir gün bekle ertesi gün kahveyi temizlettir.türk kahvesi tamamen o kokuyu çeker yok eder.kahve kalıntı kokusu bütün kokuları üzerine çeker oda olmadı arabanın içinde limon kabuğu yak kolay gelsin...

4. BurakK

BurakK SCW Üyesi

Beğenileri:
    96

uygun bir petrole git veyahutta evininin önü uygunsa , eline sonaxın temizleyicilerinden iyi bir tanesini al kovaya dök üzerine su ekle veya ev hanımlarının kullandığı LOG isimli ürünüde kullanabilirsin çok etkili oluyor , birde soğan çuvalı ( filesi ) al eline aracın içini komple temizle hem kokudan eser kalmaz hemde aracın ilk aldığındaki gibi tertemiz olur.
    Bu işlem en fazla 1 yada 2 saat sürer işini bitir sonra kapıları aç geç karşısına çayını yada sigaranı yudumla yorgunluğunu çıkar :)

5. mgencay

mgencay SCW Üyesi

Beğenileri:
    452

Sonax Ozon temizliği!

6. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

Beğenileri:
    251

KAhve, kendi kokusu ile diğer kokuları bastırır, ama otomobil döşemesine/süngerine emişmiş yakıt var ise, uzun süre bu koku çıkmaz, normali: döken servisin, taban halısını sökerek, fırında kurutması ve geri takması idi. Bu normal yolu neden takip edilmedi?

7. fthkr

fthkr SCW Üyesi

Beğenileri:
    0

bende kabul etmezdim arabayı öyle teslim almayı normalde ama acelem vardı. normal prosedürü depoyu sökerek temizliyorlar vaktim olmadığı için arka koltuğun altından borularla çektiler yakıtı o sırada onlarında dalgınlığıyla arabanın içine döktüler. iç döşemeye fazla dökülmedi ama dökülenin kokusu yetiyor. ayrıca orda kendi malzemeleriyle yıkadılar bi spreyle temizlemeye çalıştılar fakat yine koku kaldı kendim uğraştım biraz yine olmadı. detaylı bir iç temizlik istiyor anlaşılan.

NOT: bütün masraflı faturayı götürerek aldım. çıkan yakıtı da geri götürmem karşılığında sadece mazot olarak iade ettiler. yalnız yarısı mazot yarısı benzin olan 50lt yakıtı benzin tankına döktüler yani satacaklar benzin olarak demek ki kontrol edilmiyor bu sadece benim başıma gelen birşey daha neler yapıyorlar bilemem

8. ceycey11

ceycey11 SCW Üyesi

Beğenileri:
    313

nerden aldınız o yakıtı daha doğrusu mazot karışımlı benzini hangi firma satacak?

Sayfayı Paylaş