aracımın garantisi bitti, acill özel servis tavsiyesi bekliyorum İstanbul için.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

aracımın garantisi bitti, acill özel servis tavsiyesi bekliyorum İstanbul için..

gacal

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2009 model 1.6 sport ibiza aracım var, garantisi bu ay bitti ve bakım zamanı geldi, özel serviste bakımlarını yaptırmayı düşünüyorum tavsiye ettiğiniz bir yer var mı ? gerçi yetkili servis fiyatları nasıldır onuda bilmiyorum çok fark var mıdır?

ayrıca bana çok acil, iyi bir oto elektirikçisi lazım, aracımda kaçak olabilir aracı çok yatırırsam aküm bitiyor yardımcı olursanız çok sevinirim...

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
İkitelli Organizede Zibil gibi Seat ve volkswagenciler var herhangi biri derdine derman olabilir diye düşünüyorum:eek:key:

patrıot

Kayıtlı Üye
Maslak ataturk oto sanayı sıtesı 2, kısım 3, sok Carlife ......Yusuf ustayı bul selamımı soyle....Pıyasada ender bulunan temız,duzgun ve bılgılı ustalardan...

monopart

Kayıtlı Üye
Anadolu yakasi ozel servis var mi oneri ? Cok acil eski usta yalanci cikti 2 senedir guvendigim adam meger cakalmis acill ! Rica