Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracımın aynaları yan ayarlayan joystick arızalandı

Fatih arabayi yeni aldin, hemen satiyorsun.hayırdır. bir sorun yoktur umarım.
Yok be abi Alaha şükür hatta çok memnunum. Tayin durumum var eğer iyi fiyat veren olursa satayım gideceğim yerde eve alırım diye düşünüyorum da satasımda yok gibi. Bugün aradılar 30000 den aşağıya inmedim 28 i hayli hayli veriyolar :) Valla abi ben bu kadar az yakacağını bile tahmin etmiyordum. Şükür sizlerinde emeği çok.

Yok be abi Alaha şükür hatta çok memnunum. Tayin durumum var eğer iyi fiyat veren olursa satayım gideceğim yerde eve alırım diye düşünüyorum da satasımda yok gibi. Bugün aradılar 30000 den aşağıya inmedim 28 i hayli hayli veriyolar :) Valla abi ben bu kadar az yakacağını bile tahmin etmiyordum. Şükür sizlerinde emeği çok.

eve fatih abi araç senin olunca 30000 tl den bahsediyosun ben 280000 dediğim de çok diyordun.:):)
gönlüne göre alıcı bulursun inşallah

Geri
Üst Alt