Aracımın aynaları yan ayarlayan joystick arızalandı | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Aracımın aynaları yan ayarlayan joystick arızalandı

#ismail

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun...sanki R yi ayarlayan kısım takılı kalıyor gibi. L ye bile aldığınız halde R de hareket ediyorsa R kısmından kaynaklı problem var...nasıl birşey vardır bilmiyorum...
Tekrardan geçmiş olsun

BoMBeR

Kayıtlı Üye
Bu bir problem değil, özellik. L ayarındayken her iki aynayı da hareket ettirir, R'deyken yalnızca sağ tarafı. İlla ki L sadece solu hareket ettirsin diyorsanız, hiç denemedim ama belki Vag Com'dan değiştirilebilen bir ayar olabilir.

siyanur86

Kayıtlı Üye
Aracımdaki aynaları ayarlayan joystick L harfine gelince sadece solu ayarlamayacak mı? Benimkisi her ikisini de oynatmaya başladı. R harfi ise sağdakini düzgün çalıştırıyo. Neden olabilir fikri olan?

Dün arabanın resimlerini face yükledim bugün hemen nazar değdi önce ayna sonra plakayı da azıcık duvara sürttüm Allah tan sadece plaka.

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Aracımdaki aynaları ayarlayan joystick L harfine gelince sadece solu ayarlamayacak mı? Benimkisi her ikisini de oynatmaya başladı. R harfi ise sağdakini düzgün çalıştırıyo. Neden olabilir fikri olan?

Dün arabanın resimlerini face yükledim bugün hemen nazar değdi önce ayna sonra plakayı da azıcık duvara sürttüm Allah tan sadece plaka.
Canerinde dediği gibi Dostum Bu bir özellik Bozukluk Değil :D

Sen Sağı ve solu kendine göre ayarladıgında tek ayarla ikisinide yükseltip alçaltabilesin diye var bu özellik yani kolaylık olsun diye :eek:key:

İşte bu yüzden SEAT ;)

#ismail

Kayıtlı Üye
Beyler benim iki leondada ayrı ayrı hareket ediyordu...en azından ben böyle hatırlıyorum :)

habildinar

Kayıtlı Üye
Fatih arabayi yeni aldin, hemen satiyorsun.hayırdır. bir sorun yoktur umarım.