Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracımın Anahtarı kayboldu ne yapmalıyım?

Byefsane

Kayıtlı Üye
Cümleten hayırlı günler dilerim 2006 seat ibiza araca sahibiyim.Bugün aracın anahtarını kaybetmemiz sonucu sıkıntı yaşamaktayım.Aracın yedek anahtarı mevcut lakin ısparta küçük bir yer içimde biraz huzursuzluk olmaktadır.Siz değerli seat sahiplerinin tecrübeleri benim için her zaman kıymetli olmuştur.Teşekkürler

atilla geçmiş olsun,aracının kaskosu varsa sıkıntı yapma çalsıınlar sende sigortadan parasını alıp aracını yenilemiş olursun

atilla geçmiş olsun,aracının kaskosu varsa sıkıntı yapma çalsıınlar sende sigortadan parasını alıp aracını yenilemiş olursun

Kasko ne yazıkkı bu sene yaptırmamıştım abi 6 senenin ardından fiyatlar yüksek geldi bütçe meselesi olunca levent abi bu işler mümkün olmadı :(

hımmm o zaman sıkıntılı aracı kapalı garajda yada güvenilir bir yerde tutacan atilla ne deyim

Cümleten hayırlı günler dilerim 2006 seat ibiza araca sahibiyim.Bugün aracın anahtarını kaybetmemiz sonucu sıkıntı yaşamaktayım.Aracın yedek anahtarı mevcut lakin ısparta küçük bir yer içimde biraz huzursuzluk olmaktadır.Siz değerli seat sahiplerinin tecrübeleri benim için her zaman kıymetli olmuştur.Teşekkürler

kaskonuz varsa hemen karakola gidip tutanak tutturun, kaskoda anahtar kaybı klozu olur, komple kilit sistemi değişir, kaybolan anahtar da ne kapıyı açar ne de aracı çalıştırabilir, bu durumda böyle bi hakkınız var.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

kaskonuz varsa hemen karakola gidip tutanak tutturun, kaskoda anahtar kaybı klozu olur, komple kilit sistemi değişir, kaybolan anahtar da ne kapıyı açar ne de aracı çalıştırabilir, bu durumda böyle bi hakkınız var.

pardon konunun tamamını okumamıştım okudum kaskonuz yokmuş, geçmiş olsun dikkatli olun...

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

pardon konunun tamamını okumamıştım okudum kaskonuz yokmuş, geçmiş olsun dikkatli olun...

Kasko da olsa karakol oyle bir tutanak tutmuyor

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçmiş olsun...
Bilgi olarak söyleyeyim karakol tutanak tutmaz.
Gelelim size en kısa sürede kilit değişecek.

Geçmiş olsun...
Bilgi olarak söyleyeyim karakol tutanak tutmaz.
Gelelim size en kısa sürede kilit değişecek.

evet öyleymiş galiba, karakol tutanak tutmuyormuş, iyi de böyle bi durumda acenteler tutanak olmadan kasko ödemez diyor kilit değişim ücretini, nasıl olacak bu iş o halde? :confused:

darp, hırsızlık yoluyla olursa tutanak tutuluyor. Kaybetme durumunda zaten bildiğim kadarıyla kaskolarda bir kerelik ücretsiz.

Arkadaşlar suan için anahtardan bir ses seda yok Antalya Başaran ile görüştüm Anahtar istenicek 150+50 kodlama ücreti olarak 200 tl olarak bilgi verildi 2 gün içerisinde işlem sonuçlanılacakmış Öncelikle Araç+Anahtar(yedek)+ruhsat ve araç sahibini istiyorlar bilginize

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Geri
Üst Alt