Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracımın Ön Taraf Camlarında Sallanma Var

ardaoztekin

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar Merhaba,

Aracım ile seyir halinde iken sağ ve sol camları yarım olarak açtığım da camlarımın ikisinin de sallandığını gözlemledim. Daha önceden de böyle bir sıkıntım vardı ama pek takmamıştım şimdi daha çok göze batıyor. Bu konuda bana yardımcı olabilecek veya tavsiyede bulunacak birileri var mı ?

Arkadaşlar Merhaba,

Aracım ile seyir halinde iken sağ ve sol camları yarım olarak açtığım da camlarımın ikisinin de sallandığını gözlemledim. Daha önceden de böyle bir sıkıntım vardı ama pek takmamıştım şimdi daha çok göze batıyor. Bu konuda bana yardımcı olabilecek veya tavsiyede bulunacak birileri var mı ?
Cam kenarı plastık olan parcalarda esneme olmustur slıkonların degistırmen gerekebilir

Geçmiş olsun öncelikle servise götürüp gösterin belki biryerde gevşeme olmuştur

kurye ile elden teslime verildi

O

Araç garantıdeyse eger servise götür plastıklerı yenilesinler ama dısarda ne tutar bilemem parca fiyatından haberim yok uzmana aktarıyorum seni @kirlisakal metin abi arkadaşa yardımcı olabilirmiyiz yedek parca fiyat bilgisi..

Garantisi yok malesef :( eyvallah çok teşekkür ederim.. Metin abi zaten bana hoparlör fiyatını vermişti. Şimdi de diğer konuya yardımcı olur :)

Geçmiş olsun öncelikle servise götürüp gösterin belki biryerde gevşeme olmuştur

kurye ile elden teslime verildi

saol mehmet abi.. kapıda bir ses de var böyle hani nasıl desem tiz bir ses var..
[doublepost=1452170468,1452170422][/doublepost]
araç garantilise bedava :) .....cok bişi değildir sanırım... 66.08 kuruş lira tanesi cam fitili :D

Anladım Metin Abi saol... Ama aracın garantisi yok galiba bitmiş olabilir. 2013 model..

saol mehmet abi.. kapıda bir ses de var böyle hani nasıl desem tiz bir ses var..
[doublepost=1452170468,1452170422][/doublepost]

Anladım Metin Abi saol... Ama aracın garantisi yok galiba bitmiş olabilir. 2013 model..
iç dış cam fitili her kapıda ikişer tane var hangisi arızalı hangisi sağlam usta karar verecek...iki tane oldugu için fiyat parçalar ayrı ayrı ...dış fitil 66 + iç fitil 55....120 lira bi kapı :(
[doublepost=1452171091][/doublepost]6 ile 7 nolu fitil...

pencere leon.png

iç dış cam fitili her kapıda ikişer tane var hangisi arızalı hangisi sağlam usta karar verecek...iki tane oldugu için fiyat parçalar ayrı ayrı ...dış fitil 66 + iç fitil 55....120 lira bi kapı :(
[doublepost=1452171091][/doublepost]6 ile 7 nolu fitil...

Ekli dosyayı görüntüle 10491

Bu çok güzel oldu çok da iyi oldu :) fiyatı falan baya iyiymiş.. Önce bir bakımı gelsin şu anda 48.750 km oldu bir sonra ki bakımı kaçta ise o zaman götürdüğüm de baktırayım...

Geri
Üst Alt