Aracımın Ön Taraf Camlarında Sallanma Var | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Aracımın Ön Taraf Camlarında Sallanma Var

ardaoztekin

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar Merhaba,

Aracım ile seyir halinde iken sağ ve sol camları yarım olarak açtığım da camlarımın ikisinin de sallandığını gözlemledim. Daha önceden de böyle bir sıkıntım vardı ama pek takmamıştım şimdi daha çok göze batıyor. Bu konuda bana yardımcı olabilecek veya tavsiyede bulunacak birileri var mı ?

ahmet6334

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar Merhaba,

Aracım ile seyir halinde iken sağ ve sol camları yarım olarak açtığım da camlarımın ikisinin de sallandığını gözlemledim. Daha önceden de böyle bir sıkıntım vardı ama pek takmamıştım şimdi daha çok göze batıyor. Bu konuda bana yardımcı olabilecek veya tavsiyede bulunacak birileri var mı ?
Cam kenarı plastık olan parcalarda esneme olmustur slıkonların degistırmen gerekebilir

ahmet6334

Forumdan Uzaklaştırıldı
O
takriben ne kadarlık bir masraf çıkar ?
Araç garantıdeyse eger servise götür plastıklerı yenilesinler ama dısarda ne tutar bilemem parca fiyatından haberim yok uzmana aktarıyorum seni @kirlisakal metin abi arkadaşa yardımcı olabilirmiyiz yedek parca fiyat bilgisi..

memet_one

VİP Üye
Administrator
Geçmiş olsun öncelikle servise götürüp gösterin belki biryerde gevşeme olmuştur

kurye ile elden teslime verildi

ardaoztekin

Forumdan Uzaklaştırıldı
O

Araç garantıdeyse eger servise götür plastıklerı yenilesinler ama dısarda ne tutar bilemem parca fiyatından haberim yok uzmana aktarıyorum seni @kirlisakal metin abi arkadaşa yardımcı olabilirmiyiz yedek parca fiyat bilgisi..

Garantisi yok malesef :( eyvallah çok teşekkür ederim.. Metin abi zaten bana hoparlör fiyatını vermişti. Şimdi de diğer konuya yardımcı olur :)

ardaoztekin

Forumdan Uzaklaştırıldı
Geçmiş olsun öncelikle servise götürüp gösterin belki biryerde gevşeme olmuştur

kurye ile elden teslime verildi

saol mehmet abi.. kapıda bir ses de var böyle hani nasıl desem tiz bir ses var..

araç garantilise bedava :) .....cok bişi değildir sanırım... 66.08 kuruş lira tanesi cam fitili :D
Anladım Metin Abi saol... Ama aracın garantisi yok galiba bitmiş olabilir. 2013 model..

kirlisakal

Teknik Koordinatör
saol mehmet abi.. kapıda bir ses de var böyle hani nasıl desem tiz bir ses var..

Anladım Metin Abi saol... Ama aracın garantisi yok galiba bitmiş olabilir. 2013 model..
iç dış cam fitili her kapıda ikişer tane var hangisi arızalı hangisi sağlam usta karar verecek...iki tane oldugu için fiyat parçalar ayrı ayrı ...dış fitil 66 + iç fitil 55....120 lira bi kapı :(

6 ile 7 nolu fitil...

pencere leon.png

ardaoztekin

Forumdan Uzaklaştırıldı
iç dış cam fitili her kapıda ikişer tane var hangisi arızalı hangisi sağlam usta karar verecek...iki tane oldugu için fiyat parçalar ayrı ayrı ...dış fitil 66 + iç fitil 55....120 lira bi kapı :(

6 ile 7 nolu fitil...

Ekli dosyayı görüntüle 10491
Bu çok güzel oldu çok da iyi oldu :) fiyatı falan baya iyiymiş.. Önce bir bakımı gelsin şu anda 48.750 km oldu bir sonra ki bakımı kaçta ise o zaman götürdüğüm de baktırayım...