Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracımı teslim aldım kapı sesi

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim umarım güzel günlderde kullanırım araç çok güzel gercekten özellikle dsg büyük rahatlıkmı biraz tedirgin etsede 60km hızla 6-7. viteste gitmesi :D gayet güzel. cam sesi herhalde zamanla geçer arthur arkadaşın dediği alacak kişiler varsa leon dizel hiç düşünmesinler gerçekten iyi bir araba ben vectra 2005 c kullnıcısıydım yol tutuşu mükemmeldi leonu alırken teredtüdüm vardı fakat vectrayı aratmıyor esp ilede geciyor hatta herkeze iyi günler kazasız belasız sürüşler başka bir forumda görüşmek dileği ile...

kardeşim hayırlı olsun..ben de düşünüyorum sıfır dizel bir leon almayı.. ama cok kararsızım..değerlendiriyorum artısını eksisini... umarım hayırlısı olur... sen de kazasız belasız bin inşallah

kardeş sıfırını alma derim bence eger bulabilirsen ikinci elini al o daha makul olur bece düşünürsen

o sesi aracı aldığım 2 gün farkettim. kapı açılırken kademeye göre o ses geliyor. gerçekten çok ilginç ve garip bir ses. arge bu sesi nasıl düşünmez...

O ses aynı menteşeye sahip GOLF'ler de de vardır. Bir hata değildir. Diş kademeye oturunca bir ses çıkar. WURTH HHS2000 sprey gres sıkın, ses yarı yarıya azalır.

Geri
Üst Alt