Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracımı sattım çok mutusuzum:(

Daha iyileri nasip olur inş. Ogün. Durduğu yerde para kaybediyor birde öyle düşün..

Güzel fiyata gitmiş abi aracın uzun zamandır bizimle sitede idi :D hayırlısı olsun diyelim abi ancak piyasaya harika bir alet kazandırdın böyle düşünmelisin :D

cok iyi gitmis bnm imzadaki ibiza sportu ben 17 500 e wermistim hayirlisi olsun

walla bende ııfıyata gıttıgını dusunuyorum sonucta kac yıldırbınsekte temızbaksakta artık kacyasına geldı kılometrede 92000 e dayandı.hayırlısı olsun bakalım ne olcak.

hayırlı olsun..her aracın kısmeti bir kere çıkar onda vereceksin tutmayacaksın..iyi yapmışsın yenisi alırsın inşeAllah
aracın fotoları da iyiymis maşeAllah..

hayırlı olsun ogün benim araçta ankaradan tayfun un arkadaşı berkaya gidecek gibi hafta içi

hayırlısı olsun kanka bende 1 hafta önce verdim aynı kaderi paylaşıyoruz :D gel güçlerimizi birleştirip bi araba alalım ahahahaha :D :eek::eek:puhaha

hayırlısı olsun sıkma canını aynısı banada olur gözüm gibi baktığım arabalar gidince iyi fiyata vermişsin o teselli etsin..

Geri
Üst Alt