Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracımı pert ettıler....:(

Geçmiş olsun, bu otomobil denen mekanizmaları bu kadar da küçümsemeyin, madden/manen yazıktır, galericilerin yoğun taktiklerine kapılmayın derim, kaput/tampon/far kırılınca nesi pert oluyor, motoru şanzımanı yapısal aksamı yerli yerinde dururken. Kaskolar da gereğinden fazla kar etmek için uydurmuşlar bir pert muammasını gidiyor ki pert kelimesi mevzuatt bile yokken (ağır hasar tabiri kullanıllır)
Bu arada parça sizden, boya/kaporta/elektrik tamiri için mi 2250 TL mi vereceksiniz? Airbag işlemleri hariç ???

air bag leri 850 tl ye buldum ıkıtellıden..orjınal ı taktırıyoz on konsol dahıl degısın ıcınde...2250 ıscılıge cokmu ıstemıs hocam sızce?

Torpido değişimi dahil ise işçilik normal, ben sadece ön kaporta işlemi için sandım.

Geri
Üst Alt