Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracımı Benden Habersiz Kiralıyolarmış :)

doğru diyosun kardeşim büyütecek birşey yok vay be gençliğimiz bazı şeylere alışmış şekilde geliyo demkki daha altındaki kuşam harbi koyuna bağlamış yaşayıp gidecek.
umut kardeşim aynı aractan varsa niye kendindeki aracın resmini koymayıpta başkasının arabasının resmini kullanıp kendi arabasını pazarlıyo bunda sana garip gelen birşey yoksa sende bir gariplik var haberin olsun :eek:key: buda benden sana bir abi veya arkadaş sözü olsun ticari alanda kandırılmaya alışmak iyi birşey değil başkasının hakkını yemek iyi birşey değil :eek:key:

Bak yanlış anladın abi..Büyütülücek bişey yok derken onun senin araban olmasını anlamak için tanıdık olması lazım ve plakada yok zaten ki bi kaç yerde daha görmüştüm senin arabanın resmini..Belkide adamlar senin arabayı örnek alıyodur ? Benim FR'ım olsa bende onu örnek alırım :D

Bak yanlış anladın abi..Büyütülücek bişey yok derken onun senin araban olmasını anlamak için tanıdık olması lazım ve plakada yok zaten ki bi kaç yerde daha görmüştüm senin arabanın resmini..Belkide adamlar senin arabayı örnek alıyodur ? Benim FR'ım olsa bende onu örnek alırım :D

ilginç ama ben o arabyı görüp kiralamk istesem ve oraya gidip bana başka araba kakalasalar ki geneli öle zaten hakmı şimdi bu amçam oltayı attı balık sahte yemle geldi o akşama balık rakı var :D

hahahahaha puhahapuhahapuhahapuhaha adam arac elimde abi aynı resimde gördüğün şekilde diyooo aylık 2400 anlaştım:D:D

ilginç ama ben o arabyı görüp kiralamk istesem ve oraya gidip bana başka araba kakalasalar ki geneli öle zaten hakmı şimdi bu amçam oltayı attı balık sahte yemle geldi o akşama balık rakı var :D

İşte benim bildiğim adamlar 2 Leon var biri Aerolu jantlı basık biride Fr tamponlu basık ama jantları Agra'ydı galiba :D Kiralamak isterseniz Barış abinin arabayı veriyolarmış :D Barış abinin ek işi :p

İşte benim bildiğim adamlar 2 Leon var biri Aerolu jantlı basık biride Fr tamponlu basık ama jantları Agra'ydı galiba :D Kiralamak isterseniz Barış abinin arabayı veriyolarmış :D Barış abinin ek işi :p

umut aradım adamı şu konteynırın önündeki arabayı kiralamak istiyorum dedim tamam abi arac hazır gel al diyo :D

Geri
Üst Alt