Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracımı Aldım Accord 2.0

hayırlı uğurlu olsun sahibi olmadım ama 3 gün kullandım güzel araba tekerlekleerin düz basssın

Herkese teşekkür ederim. Birkaç foto daha çektim
MAŞALLAH...
:)

kardeşim öyle bir işlem yok.yanlış yönlendirmeyelim arkadaşı.

kardeşim beni yanlış anlama, ama senin işin şimdi sana şöyle sorayım..
diyelimki ben bir aracıma 2 ay önce trafik sigortası yaptırdım, ama aracımı bugün sattım diyelim (trafik sigortası yaptırdıktan 2 ay sonra) aynı gün benim adıma olan trafik sigortası poliçemle birlikte sigortacıma gitsem bunun iptalini yaptırıp geri kalan paramı alabilirim değilmi?

şimdi gelelim arkadaşın durumuna arkadaş aracını yeni aldı ve satan arkadaşta policesini almadı ve arkadaşa dediki ben trafik sigortasını yeni yaptırdım işte bu poliçe sende kalsın.. benim başıma böyle bir durum gelse önce bakarım satış aldığım adam policeyi nereye yaptırmış.. giderim o sigorta şirketine elimde o adama ait poliçe ile birlikte derimki ben bu aracı yeni aldım buyrun noter satışı.. ve buda eski poliçe(diğer adama ait) satan arkadaşın haberi var yeni yaptırmış. bir zahmet benim adıma yeni bir police kesin bunuda iptal edin farkını vereyim desem böyle bir işlem yapılmazmı sence?
tekrar söylüyorum beni yanlış anlama, sen daha iyi bilirsin ama ben arkaşa yardımcı olmak adına yazdım sence böyle bir işlem yokmu?
şimdi arakadaşıda yanlış yönlendirmediğime ve gereken açıklamayı da yaptığıma inanıyorum..

abi bu aracı kaç paraya aldın yıllık vergisi ne kadar?

Yıllık vergisi 1050TL yanlış hatırlamıyorsam. Fiyatına gelince birkaç kişiye söyledim sonra nazar değer diye söylemiyorum kimseye yanlış anlama

kardeşim beni yanlış anlama, ama senin işin şimdi sana şöyle sorayım..
diyelimki ben bir aracıma 2 ay önce trafik sigortası yaptırdım, ama aracımı bugün sattım diyelim (trafik sigortası yaptırdıktan 2 ay sonra) aynı gün benim adıma olan trafik sigortası poliçemle birlikte sigortacıma gitsem bunun iptalini yaptırıp geri kalan paramı alabilirim değilmi?

şimdi gelelim arkadaşın durumuna arkadaş aracını yeni aldı ve satan arkadaşta policesini almadı ve arkadaşa dediki ben trafik sigortasını yeni yaptırdım işte bu poliçe sende kalsın.. benim başıma böyle bir durum gelse önce bakarım satış aldığım adam policeyi nereye yaptırmış.. giderim o sigorta şirketine elimde o adama ait poliçe ile birlikte derimki ben bu aracı yeni aldım buyrun noter satışı.. ve buda eski poliçe(diğer adama ait) satan arkadaşın haberi var yeni yaptırmış. bir zahmet benim adıma yeni bir police kesin bunuda iptal edin farkını vereyim desem böyle bir işlem yapılmazmı sence?
tekrar söylüyorum beni yanlış anlama, sen daha iyi bilirsin ama ben arkaşa yardımcı olmak adına yazdım sence böyle bir işlem yokmu?
şimdi arakadaşıda yanlış yönlendirmediğime ve gereken açıklamayı da yaptığıma inanıyorum..

Benden önceki sahibinin yaptırdığı poliçe benim elimde. Ben şimdi senin dediğin gibi yapıcam o poliçeyle gidip farkı ödemeye çalışacam ama ben plakayı alırken takipçi bana dediki bunu gönder iptal ettirsin paranın kesintili kısmı hesabına geri yatar o da sana göndersin sende farkını ödeyerek yaptırırsın sigortayı. Ben onlar olmadan yapıcam bakalım halledebilecek miyim. Belki de sahibi noter satış kağıdı ile gidip parasını geri almıştır... Pazartesi belli olacak herşey. [MENTION=21572]seat_leon[/MENTION] senin dediğin doğru ama sigortayı yaptıran kişi iptal ettirmesi lazım inşallah o olmadan elimdeki poliçeyle de hallolur. Vallahi çok sevinirim olursa

Geri
Üst Alt