Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracı zorladım

nfr22

Kayıtlı Üye
arkadaşlae yardım edin lütfen aracım yeni 5 gunluk daha zorladım biraz yanlış gormediysem onden kıvılcım cıktı gibi sileceklerin ordan turuncu bi ışık parladı sanki oyle bi şey mumkunmu aracta hiç bi arıza sınyali vermedi

Kapotu açıp bi bak istersen görünen kablolara herhangi bi yanık kararma vs var mı diye. Kafana yatmazsa servise uğra baksınlar. Ama sana tavsiyem 0 aracı fazla sıkıştırma yavaş yavaş açılır o zaten. Kazasız belasız..

Valla kardeşim ben 1.2 ibizayı epey bi zorladım 200 kmh de tükendi herhangi bir şey olmadı gördüğün kıvılcım farklı bir yerdeki sarı lambanın yansıması olabilir kiii yüksek hızdaysan görüş netliği seni yanıltabilir

İnşallah oyledir ya cok korktum aracı zorlarım koku ve sıcaklık olması normal demi

3 bin 2 bine kadar zorlama sonra motoru açmak için yavaş yavaş bas hızlı yüklenme araca insan yapımı eline alma motoru dikkatli ol..

yenı rodajdaki araca 200 mü bastınız tam kestiremedim :) bakım zamanında serviste varsa bişisi cıkar

Bı sıkıntı olmaz demi yani umarım goz yanılması yaşamışımdır

3 bin 2 bine kadar zorlama sonra motoru açmak için yavaş yavaş bas hızlı yüklenme araca insan yapımı eline alma motoru dikkatli ol..
vayy kardeşim gelmiş :D abin bana vermedı senın leonu kızdırdı gıttım 0 aldım aileye hoşgeldin kardeşim :D
[doublepost=1454620465,1454620419][/doublepost]
Bı sıkıntı olmaz demi yani umarım goz yanılması yaşamışımdır
bence servise göster @kirlisakal abini dinle ailemizin en tecrübelisidir..

Geri
Üst Alt