Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracı tanıyan varmı aceba

arabayı bılmem ama bu fıyata 1.6 araba almanın ne geregı varkı? lpg de varmıs ama nedense cekıcı gelmedı

araç bizim semtte kaç defa gördüm ve görüyorumm güzell yapmış doğrusu arabayı ön taraf cupra arka tampon leon body kitli farklı farklı jantları cok dikkatimi çekmişti lpgli olduğunun farkına varmamıştım doğrusu ama ruhsata işli olmadığından dert çıkartabilir daha sonrasında muayenede , plaka olarak soruşturmak istiyosan yardımcı olabilirim gökhan abi

ankara keçiörendeki araç sahibi sürekli ilan yeniliyordaha öncede başka bir üye adıyla elmadağdaydı araç..aynı araca bir 30250 yazıyor bir 32250 yazıyor.numarasını bir saklıyor bir veriyor.saklama nedeni polis olmasıymış.en son aracı başka bir üye adıyla koymuş.bir problme olduğu belli.merak ya işte bende aradım :) son ilana veren şahıs bu benim kankimin aracı kendisi tatile gitti.önceden ilan verilmedi ben ilk veriyorum dedi.halbuki 1 aydır falan ilan ıstılıp ısıtılıp koyuluyor :)

Araç bence bu kadar paraya alınmaya değmez.Şu Cupra tamponlarıda beyaz leonlara yakıştıramadım gitti :)

evet araç benim aradığımda da 30,250 tl idi şase ve motor no istedim verdi sorgulattım maalesef pert yoksa 29.000 tl ye bırakmıştı.

abi sen benim arabayı alacaktın..maalesef alakasız bi şekilde yabancıya gitti araba.. :(

Geri
Üst Alt