Aracı tanıyan varmı aceba | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Aracı tanıyan varmı aceba

kurtbil

Kayıtlı Üye
arabayı bılmem ama bu fıyata 1.6 araba almanın ne geregı varkı? lpg de varmıs ama nedense cekıcı gelmedı

SeFfAh

Kayıtlı Üye
araç bizim semtte kaç defa gördüm ve görüyorumm güzell yapmış doğrusu arabayı ön taraf cupra arka tampon leon body kitli farklı farklı jantları cok dikkatimi çekmişti lpgli olduğunun farkına varmamıştım doğrusu ama ruhsata işli olmadığından dert çıkartabilir daha sonrasında muayenede , plaka olarak soruşturmak istiyosan yardımcı olabilirim gökhan abi

scgnbsl

Kayıtlı Üye
ankara keçiörendeki araç sahibi sürekli ilan yeniliyordaha öncede başka bir üye adıyla elmadağdaydı araç..aynı araca bir 30250 yazıyor bir 32250 yazıyor.numarasını bir saklıyor bir veriyor.saklama nedeni polis olmasıymış.en son aracı başka bir üye adıyla koymuş.bir problme olduğu belli.merak ya işte bende aradım :) son ilana veren şahıs bu benim kankimin aracı kendisi tatile gitti.önceden ilan verilmedi ben ilk veriyorum dedi.halbuki 1 aydır falan ilan ıstılıp ısıtılıp koyuluyor :)

Nusret

Kayıtlı Üye
Araç bence bu kadar paraya alınmaya değmez.Şu Cupra tamponlarıda beyaz leonlara yakıştıramadım gitti :)

REİS38

Kayıtlı Üye
evet araç benim aradığımda da 30,250 tl idi şase ve motor no istedim verdi sorgulattım maalesef pert yoksa 29.000 tl ye bırakmıştı.

YCO

Kayıtlı Üye
abi sen benim arabayı alacaktın..maalesef alakasız bi şekilde yabancıya gitti araba.. :(