Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracı sadece P konumunda terk edin

ouzz

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar aracımda iki gündür "aracı sadece P konumunda terk edin" uyarısı çıkıyor aracım 2015 model garantisi yok bakımını da dışarda yaptırıyorum. bu hata neden kaynaklanır kimisi yazılım güncellemesi dyor kimisi vites kutusunda sorun var diyor nasıl çözebiliriz daha önce başına gelen arkadaşlar varsa birde herhangi bir fiyat çıkıyormu ne kadara mal olur bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim iyi günler dilerim

merhaba arkadaşlar aracımda iki gündür "aracı sadece P konumunda terk edin" uyarısı çıkıyor aracım 2015 model garantisi yok bakımını da dışarda yaptırıyorum. bu hata neden kaynaklanır kimisi yazılım güncellemesi dyor kimisi vites kutusunda sorun var diyor nasıl çözebiliriz daha önce başına gelen arkadaşlar varsa birde herhangi bir fiyat çıkıyormu ne kadara mal olur bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim iyi günler dilerim
Servise gidip söyleyin bu hata birçok araçta oluştu dsg içinde bir parça değişiyor sanırım

Ben bu sorunu yaşayan ilk kişilerdenim sanırım ilk servise götürdüğümde yolda bırakabilir deyip vites mekanizmasını değiştirdiler sonra uzun bir zaman hata vermedi sonra tekrar başladı hata vermeye tekrar servise götürdüm hiçbir şey olmayacağını arabaya zararının olmadığını yolda kalmayacağımı söylediler bende hiçbir işlem yaptırmadım

Dsg altinda swich var ufak bir parca iyi nlyet garantlsl var ise ucretslz deglslm yapiliyor yolda birakacak bir durum degil akliniza takilmasin ben babamin aracinda garantiden Almanyaya yollattim bu hatayi swich lle cozum saglamaya basladilar ..

valla şimdilik kendiliğinden geçti umarım çıkmaz bidaha çok sağolun

Vites topuzunun oradaki sensor bozuluyor yolda felan birakmaz sadece sinir bozucu anlik uyari verir

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

uyarılar hala devam ediyor bikaç günde bir yaptırmaya kalksam masrafı ne kadar olur

Geri
Üst Alt