Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracın çekişi düştü yardım lütfen

braga26

Forumdan Uzaklaştırıldı
arkadaslar 2006 stylance kullanıcısıyım atiker lpg sistemim var bugun bırden aracım cekmemeye basladı ustama gıdeyım dıe yola cıktım bı rampada tıkandı tıtreme yaptı saga cektım cekıcı ıle goturdumustam lpg ustasına gonderdı 2 usta gezdım ıkısıde beyınde dedı devırdaım yapan alette yanı degıstırdım duzelme oldu ancak su an tıtreme ve rampada cekmıo agır agır cıkıyo ne yapmalıyım sorun nerdedır acaba yardımcı olursanız sevınırım

geçmiş olsun...hiç lpg li araç kullanmadığım için yorum yapmak istemem ama muhakkak kullananlar yada başına gelenler cvp yazacaktır. tekrar geçmiş olsun

Kesin bi bilgim yok ama hava filtrenizin temizliğini bi kontrol edin isterseniz..

geçmiş olsun bnde hiç lpg li araç kullanmadım ama lpg siz kullan sağlam bi usta bulana kadar derim ben

Açıkçası onlarca nedeni olabilir, LPG ile alakası olabilir de olmayabilir de. Araç benzinle çalışırken aynı problemler yaşanıyor mu? Devirdaim motoru mu değişti?? Trigere bağlı olandan bahsediyorum. Oraya kadar giren usta sorunu bulamadı mı?

benzınle zımba gıbı ıstanbula gttım geldım bugun gazda cekmıo ve tıtreme yapıo evet devırdaim degıstı ama trıgere baglı degıl sadece tupten gelen gaz ve suyu devırdaım yapıo dıe bılıorum ben bulamadı ustacıklar

benzinde olmayıpta lpg de yapıyorsa olasılıklar:
lpg filtresi tıkanmış olabilir
pistonlara giden 4 adet valf var. onlardan biri veya birkaçı görev yapmıyor olabilir(katkılı lpg lerde yapışma yapabiliyor)
son olarak lpg beyninin yazılımından olabilir.

benim 1,6 vw bora vardı.aynı sorunu valflerden verdi.oradan tecrübeliyim...

Tam olarak bilgim yok ama benim eski hyundaimde başıma gelmişti lpg enjektörlerini temizlediler

sorun çözüldü enjektörler değişti konu kapatılabilir

benzinde sorun yokta sadece lpg de yapıyorsa bu çekmemem ve tekleme olayını lpg enjektörlerindedir. yok benzindede yapıyorsa araç bobinlerindedir. kontrol ettirmek gerek

Geri
Üst Alt