Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracım galba satılacak!!

E_G_E

Kayıtlı Üye
babam cıldırmıs durumda bana her hafta 200 TL den fazla benzın koydugu ıcın bu yuzden benm arabamı satmayı dusunup bana dızel bı arac almayı dusunuyo ama bu benı gercekten uzuyo:(

babam cıldırmıs durumda bana her hafta 200 TL den fazla benzın koydugu ıcın bu yuzden benm arabamı satmayı dusunup bana dızel bı arac almayı dusunuyo ama bu benı gercekten uzuyo:(

haftada 200 lıra benzıne verıyosan bence hıc uzulme satılcagına ıpın ucunu kacırmıssın zaten :)

haftada bi depo indiriorsn yani maşallah :) ben ayda 2 depoyu zzar zor 1 depoya indirdim aradaki 1 depo bile koyuyor halen :D

haftada 200 lıra benzıne verıyosan bence hıc uzulme satılcagına ıpın ucunu kacırmıssın zaten :)

ama keyfı olarak o kadar tuketmıyorum benım gunde 100 km yolum var ve hatta pazartesı ve cuma gunlerı 200 km yı bıle gecıyo

benzinli olsun,çok yaksın,gerekse az gez:)

bende 1 depoyla 2 haftayı göremedim daha biraz fazla galiba :D

haftada bi depo indiriorsn yani maşallah :) ben ayda 2 depoyu zzar zor 1 depoya indirdim aradaki 1 depo bile koyuyor halen :D

ama dedıgım gıbı hanı bu tuketımı keyfı yapsam tamam satsın ama napıyım okula gıdıp gelmıcem mı arabamla??? arabanın zaten alınma sebebı buydu

devletimiz saolsun hala çıkıp bu yıl benzine zam yapmadık diolar 2hafta sonra kimse binemez arabaya libya ateşi sönmezse benzin 6tl

Geri
Üst Alt