Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracım biraz çalıştığında istop ediyor

dreams5781

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim 2001 model 1.8 toledo signo marka bir aracım var aracım 20-30 dakika kadar çalıştıktan sonra kendi kendini istop etmektedir. Ben aracımı ustaya gösterdim oda bana aracımın fazla ısındığını ve aracın elektriğini kestiğini bu yüzden istop ettiğini söylediler ve Emilen Hava sıcaklık Sensörü diye bir parçadan bahsettiler. Ancak ben bu parçayı bulamadım birde aracımın bagaj mandalı bozuldu ve ben buf parçayıda bulamamaktayım, sizdede böle sorunlar oluyomu, ben bu aracın parçalarını nereden bulabilirim bilan varsa yardım etsinh, şimdiden teşekkürler

Olcay Bey ; aracinizin ''istop'' problemine bilgi sahibi arkadaslar cozum bulacaklardir ama bundan once kendinizi tanitim amacli bir konu acmaniz gerekiyor..

eh işte tanıtın derken nasıl bi tanıtım onlarıda sölede öle yapalım

eh işte tanıtın derken nasıl bi tanıtım onlarıda sölede öle yapalım
Olcay Kardesim; uyeler bolumune kendini tanitan bir konu acman gerekiyor..Kendini , kim oldugunu isini gucunu kisacasi buradaki uyelerin seni taniyabilmesi icin gerekli seyleri yazdiktan sonra istedigin herseye bir cevap bulabilecegin bir dunyaya girmis olacaksin.Iyi forumlar.

üyeler bölümüne girip kendiniz hakkında bilgi yzıyorsunuz biz de size hoşgeldiniz diyoruz..karşılma yapıyoruz

Arkadaşlar benim 2001 model 1.8 toledo signo marka bir aracım var aracım 20-30 dakika kadar çalıştıktan sonra kendi kendini istop etmektedir. Ben aracımı ustaya gösterdim oda bana aracımın fazla ısındığını ve aracın elektriğini kestiğini bu yüzden istop ettiğini söylediler ve Emilen Hava sıcaklık Sensörü diye bir parçadan bahsettiler. Ancak ben bu parçayı bulamadım birde aracımın bagaj mandalı bozuldu ve ben buf parçayıda bulamamaktayım, sizdede böle sorunlar oluyomu, ben bu aracın parçalarını nereden bulabilirim bilan varsa yardım etsinh, şimdiden teşekkürler

bagaj mandalını iyi bir kilitçiye danış yenisini almadan çünkü çok pahalıdır... çoğu kişi bu problemleri yaşıyor ve sanayideki kilitçiler bunların üstesinden geliyor... bende yaşadım bunu ve sorunum çözüldü... parça bulma konusunda parçalar vw lerle uyum sağladığı için bulundğn yerdeki sağlam bir vw servisine gidersen muhtemelen parçayı sana bulurlar...

emin olmamakla beraber usta sallamış sanki araç ısınınca elektiriği kesiyor diye ki hele bu kış mevsiminde

Geri
Üst Alt