Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracım beş tane hata verdi

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar dün akşam otobanda seyir halinde iken esp denge kontrolü hatası,abs hatası,hüzmeli otamatik far ayarı hatası,lastik basınç sensör hatası,start stop hatası aynı anda bu hataları verdi hızımı düşürüp devam ettim 3-4 dakika sonra düzeldi neden böyle olmuştur acaba? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Aracınızın Beynini her ihtimale karşı bir kontrol ettirin. Sanki reset atmış gibi duruyor.

bilgisayar gibi düşün, bazen kafayı yer, tekrar başlattımı düzelir, bazen de formatlamak gerekir. bu da öyle, kafayı yer bazen beyin, formatladımı kendine gelir. tekrarlarsa kontrol ettirin.

Bunun başka nedeni de var arka sol tekerin olduğu yerde denge kolu var onu kontrol ettirin kırılmış mı diye ve acık konumda mı diye oradan buna benzer bir hata duymuştum

Aküden de kaynaklanıyor zayıfsa akü böyle hata verebiliyor ama hareket halinde iken olmuş diyosun kasise hızlı girdiysen cukura falan sert düşünce kaynaklanıyor bir sürü sebebi var bir getir servise baktır bizede bilgi ver şimdiden gecmiş olsun

Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar servise götürdüm arka tekerde devir sensörü diye bişe varmış o çamur olmuş onu temizlediler (ücretsiz) düzeldi

Geri
Üst Alt