Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracımın parçası

dreams5781

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben aracımın belli bir süre çalıştıktan istop ettiği için daha önce konu açmıştım. şimdi hatayda bir parçacı ile görüştüm ve aracımkın sıkıntısını anlattım bana aracımın parçası olarak OKSİJEN SENSÖRÜ Diye bir parçadan bahsetti acaba benim aracımın istop etmesi sebebi bu parçamıdır.

Olcay Bu konuda sana en yardımcı olacak kişiler servislerdir. telefon ile görüşmenden bir fayda sağlayacağını zannetmiyorum ki telefon ile halledilebilecek bir ürüne sahip değiliz servise göstermen ve ordakilerin konuya hakim olması senin ve aracının yararına olacağını düşünüyorum. Araç ile birlikte kendi canımızı ve sevdilerimizi taşıyoruz ileride daha büyük bir problem yaşama istersen. tekrar geçmiş olsun

lambda bozul oldugunda araba stop etmezkı,cekısten duser fazla yapmaya baslar,rolantıde oynama olabılır

ayrıca lambda bozulduğu zaman arıza kaydı düşer.

lambdanın kablosu baska b yerı kopmadıkca arıza ısıgı yakmıyor emre

lambda ne arkadaşlar benim arıza ışığı felan yanmıyor hareket halinde veyadurduğu yerde olsun belli bir süre çalıştıktan sonra istop ediyor arıza vermiyor

arıza ışığı demedim kanka arıza kaydı dedim :) zamanında toledoda çok uğraştım kendisi ilen sonra değiştirdim kurtuldum :)

yanlıs ıfade ettım moruk arıza ısıgı degıl ewet vag.com da arıza vermıyor yazmam lazımdı.sensor zamanla bozuldugundan okuma degerlerı degıskenlesıyor ve sacmalamaya baslıyor

ee yani soruç olarak lambda bozuk olduğu zaman araç istop edermi etmezmi

dreams hemşerim istop yerine stop sözcüğünü kullanmanı tavsiye ederim. aracını servise göstermen en iyisi. parçacıyla aracıyla feda edilecek bir araca sahip değilsin. Van ya da erzurum uzak değil. bu iki şehirde iyi özel servisler de bulabilirsin. kolay gelsin.

Geri
Üst Alt