Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracımın üstündeki binlerce reçine izinden nasıl kurtulabilirim?

wanted0000

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar. beyaz aracımın üzerinden binlerce nokta var. tırnakla kazıyınca çıkıyor. normal yıkamayla çıkmıyor.

ben bunlardan nasıl kurtulabilirim?

servise gittiğimde sordum; pasta cila yaparız dedi. 400 TL. yaptırcaktım son anca servisin hizmetine güvenmediğim için vazgeçtim. pasta cila yaparken hare vs bırakırlar diye.

geçen bir oto yıkamacıya gittim gaz yağıyla yıkanması lazım dedi. 40 tl

bazı yerlerde de kil ile temizleyip sonra pasta cila yapın diyorlar.

şimdi benim için para mühim değil ama aracın boyasının çizilmemesi harelenmemesi önemli.

büyük firmalar var duyuyorum ancak onlarda baştan savma yapıyorlar diyenler var. sonax vs.

sizce ne yapmalıyım? araç ankara'da. tavsiyelerinizi bekliyorum.

merhaba arkadaşlar. beyaz aracımın üzerinden binlerce nokta var. tırnakla kazıyınca çıkıyor. normal yıkamayla çıkmıyor.

ben bunlardan nasıl kurtulabilirim?

servise gittiğimde sordum; pasta cila yaparız dedi. 400 TL. yaptırcaktım son anca servisin hizmetine güvenmediğim için vazgeçtim. pasta cila yaparken hare vs bırakırlar diye.

geçen bir oto yıkamacıya gittim gaz yağıyla yıkanması lazım dedi. 40 tl

bazı yerlerde de kil ile temizleyip sonra pasta cila yapın diyorlar.

şimdi benim için para mühim değil ama aracın boyasının çizilmemesi harelenmemesi önemli.

büyük firmalar var duyuyorum ancak onlarda baştan savma yapıyorlar diyenler var. sonax vs.

sizce ne yapmalıyım? araç ankara'da. tavsiyelerinizi bekliyorum.

Kardeşim m-600 diye bir sıvı var kimyasal onunla silersen hiç birşey kalmaz ve boyaya zarar vermeden temizlemen mümkün hemen hemen tüm pasta cila işiyapanların hepsinde var. Olmadı bi pamuga mazot döküp onunlada sile bilirsin benzinde olabilir

Beni "EDS"ler iyi tanır....

eğer reçine oldğuna eminsen , çok sıcak buharla temizleyen cihazla temizleyen yer var. Ben eski arabamda rastgele bumuştum. Maslak sanayide ama çok oldu unutum yerini. benimki bir parça idi ve fiyatı uygundu.

Maslak sanayide magıc touch var pasta cila boya koruna yapıyo ben Arabayı ona bırakıcam meguars yapıyo kafan rahat olur aynı sorun bendede var

iPhone 4 s 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ben olsam gaz yağı ile yıkatın derdim. Ama hare konusunda bir yorum yapamam olur ya da olmaz gibisinden. Bu arada, 400 TL çok pahalı değil mi pasta cila için?

Mazotla çıkıyor. Korkma arabanın üzerine bezle yaydır yarım saat bekle yine aynı bezle sil. Sonra yıka.

400 tl pasta cila için enteresan gerçekten.

Mazotla sil... sonra da güzelce yıka çıkar... çok üzülme... geçmiş olsun...

Geri
Üst Alt