Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arabayı perte çıkardık..

Olmaya Devlet Cihanda Bir Nefes Sıhhat Gibi... Malpara el kiri, cana gelmemiş ya ötesinin çözümü çoktur, rabbim sıhhatten etmesin, çok geçmiş olsun...

Çok Geçmiş olsun hocam Allah beterinden korusun...Bende 2 ay önce buna çok benzer bir kaza geçirdim benim aracımda perte ayrıldı hemen hemen hasar aynıydı... Herşeyden önemlisi sağlık... Allah birdaha yaşatmasın...

Aynen öyle aynısından devam bakalım 2010 yada 2011 yine beyaz düşünüyorum :) Daha çünkü o arabayla ilgili planlarım var :D

Çok Geçmiş olsun hocam Allah beterinden korusun...Bende 2 ay önce buna çok benzer bir kaza geçirdim benim aracımda perte ayrıldı hemen hemen hasar aynıydı... Herşeyden önemlisi sağlık... Allah birdaha yaşatmasın...
Amin sanada geçmiş olsun kardeşim sağolsın. Benimde işte perte ayrılmı şuanda piyasa araştırması yapılıyo arabanın değeri için.

Geçmiş olsun abi
ağır giden yol alır....
Öyle tabi kardeşim ama bugun yine aynı yerde aynı saate bitane bmw 520 kaza yaptı ve arabann durumuna bakılırsa içinden sağ çıkma olasılıkları biraz zor çünkü adam takla atmış. Yani bütün suç bizde değil

gecmıs olsun cana gelıcegıne mala gelsın nasıl olsa kaskoluymustu araba can sıkmaya gerek yok
Pek öyle can sıkma olmadı ama araba perte çıkmasını çok istedim. Çünkü bu araba daha eskisi gibi olamaz. İstediğimde oldu zaten.

Geçmiş olsun. Bence pert ettirmeyin, sizin için dezavantajları:
1. Vadesi gelmemiş tüm prim borçları mahsup edilir
2. Tüm hasarsızlık indirimleriniz sıfırlanır
3. Hanenizde bir pert kaydı olur (pert kaydı sadece otomobillerde yoktur), tesadüfen ileriki yıllarda bir kaza daha olursa, bundan sonra hangi sigortaya giderseniz gidin, çok yüksek prim isterler
Tavsiyem: (rakamlar örnek). sigorta 40.000TL verecek olsun. Tamiri için kdv hariç anlaşma talep edin, mesela 15.000 TL versin sigorta, pert kayıtsız ama hasarlı biçimde 25-30.000TL arası siz kendiniz satın. İnanın çok kısa sürede satarsınız, üstelik hasarsızlığınız sadece 1 kademe düşer ve şimdiki kaskonuzu, yeni alacağınız otomobile geçirebilirsiniz.

Tabiki sonuna kadar haklısınız ama bende o arabayla uğraşmak istemedim o arabada benim için bi uğursuzluk vardı ve bu arabadan kurtulmanın en kolay yolu buydu. Çünkü bu arabayla başıma gelmeyen kalmadı ve bu en sonki olay artık son noktaydı. Yinede bilgilendirme için teşekkürler.

Geri
Üst Alt