Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arabayı perte çıkardık..

bariyerlere vurudk. Viraja hızlı girdik yol birden dönüyomuş yerlerde kaygan olunca kafadan 120 yle girdim bariyerlere ordan sekip kaldırama vurdum öyle durdu araba. +. fotoda zaten vurdugum bariyerlerde görünüyor.

OMG ne yapmışsınız böyle :( İçinden sağlam çıkmanıza sevindim cana geleceğine mala gelsin

geçmiş olsun anladığım kadarıyla sağlık yönünden bi sıkıntı yok sanırım.

:rolleyes:... Büyük geçmiş olsun... Kemer olmasa maazallah camdan fırlar insan...temmuz sonu gürcistan a gittik. Daha gümrükten çıkıp girdiğimiz ilk yerleşim biriminde çevirip ceza yazdılar; kemer takmamışız diye... bi bakındık sağa sola herkes kemerle kullanıyor. adamlar kemersiz affetmiyorlarmış; kırk lari (bizim lira gibi bişey) ödedik, kemerleri taktık yola devam... Azerbeycan a varınca kemerler fora :D

Size birşey olmaması sevindirici,

Büyük geçmiş olsun..

Allah daha beterlerinden korusun :)

Geri
Üst Alt