Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arabayı almadan once

kardeş gönül rahatlıgıyla bin hayırlı ugurlu olsun allah kaza bela vermesin bide benim yanımda yapın deseydın ama olsun artık

sıkıntılı bir şey olsa sana vermezlerdi o belgeyi ben ne kalınlığından anlarım nede belgeden beyan esastır diye düşünürüm güvenirim alırım arızalı bir durum söz konusu ise kendine yaptığı en büyük kötülüktür yapan kendine yapar diye düşünürüm hep

sıkıntılı bir şey olsa sana vermezlerdi o belgeyi ben ne kalınlığından anlarım nede belgeden beyan esastır diye düşünürüm güvenirim alırım arızalı bir durum söz konusu ise kendine yaptığı en büyük kötülüktür yapan kendine yapar diye düşünürüm hep
anladım abı ya ıste bıraz netten arastırdım arastırmaz olaydım ozamn bılmeden alırdım boylede bır sıkıntı yasamazdım mılletın basına gelenlerı okuyunca ıster ıstemz ınsanın aklına bıseyler dusuyor :D

araba ıcın gıttım plaka ıslerı varmıs kredıye ımza attık geldık boya kontrolu ıcınde bu belgeyı verdıler sase numaramıda kontrol ettım aractan ama benım gozumun onunde yapılmadı bu araba kavıye geldıgı zamn yapılmıs sızce napmalyım

burak resmi göremiyorum...

aracı aldım konu kapatılabılır yardımcı olan tum arkadaslarıma tesekkur ederım

Geri
Üst Alt