Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arabayı almadan once

boya olayından biraz anlayan biri var ise boyanın olmadığına inandığın her hangi bir yer ama genelde tavan daha uygundur. özellikle köşelere yakın yerlerden kontrol et,,,

tamam hocam dedıgınız gbı yaparım sıfır arac alıyoruz dusundugumuz seylere bak ya :confused:

birde yeni konu açtım kolçakla ilgili işine mutlaka yarar fiyat olarak uygun değerlendir bence bunu

birde yeni konu açtım kolçakla ilgili işine mutlaka yarar fiyat olarak uygun değerlendir bence bunu

abı o kısı erkan abı ısıme yarardı ama sıfır arac aldım nakıt sıkıntım var sahıbındende taksıtlı olarak alınabılseydı alabılıcektım ama bu durumda malesef alamıycam gbı

evet ben ikinci el alcan san mıştım dedikleri gibi tavan genelde en güvenilen yerdir tavan dan örnek al sonra diger yerleri kontrol et dedigim gibi eger araba sıfıra genelde 90 çıkar ölçümde 90/100 arası normaldir köşelerde 100 çıkar düz yerlerde 90 yüzeysel olarak mutlak bak

abı o kısı erkan abı ısıme yarardı ama sıfır arac aldım nakıt sıkıntım var sahıbındende taksıtlı olarak alınabılseydı alabılıcektım ama bu durumda malesef alamıycam gbı

hayırlısı bakalım şimdiden aracın hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin,,,

kaviden alıyorsun galiba bir sıkıntı yaşarsan beni mutlaka ara

05349679467

araba ıcın gıttım plaka ıslerı varmıs kredıye ımza attık geldık boya kontrolu ıcınde bu belgeyı verdıler sase numaramıda kontrol ettım aractan ama benım gozumun onunde yapılmadı bu araba kavıye geldıgı zamn yapılmıs sızce napmalyım

Geri
Üst Alt