Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabanızı Başkasına Verirmisiniz?

biri istesede cok yakın biri akrabaam filan alırım gidecegi yere kadar götürüp getiririm basımın üstünde yeri vardır ama direksiyona oturtmam SErvis görevlileri Abim bide ben :)

Kuzenim ile babam dışında kimseye yanlız vermedim arabamı annem aldı birkaç kere onda bile 5 kez aradım gün içinde:)
Onun dışında adam gibi kullanan arabayı sarsmayıp riske girmeyen herkeze yanımdayken veririm arabamı:)
Kız arkadaşıma da manueli bir öğretebilsem onada vericem gezsin kendi başına insan sevdimi araba görmüyor gözü pek:D

İşim olmaz hiç,illada birinin bi yere gitmesi gerekiyosa taksi parasını veririm gitsin gelsin:) arabam bende kalsın arkadaş

Arabamı yıpratmayacağına inandığım herkese veririm. Çevremdekileri şoförlükleri bakımından az çok tanırım çünkü :)

eminolduğum herkese veririm

ben isteyene hayır diyemiyorum tabii kişinin otistik otistik hareketleri yoksa:D:eek:kıramıorum kimseyi tabiki aracım değerli ama sonuçta cansız bir varlık

aracımı; saydığım sevdiğim ve gerçekten ihtiyacı olduysa seve seve veririm...ne de olsa dünya malı...

aldığım aracın aynısı showroomda olmasına rağmen siparişle getirttim :) benden başka sadece Dursun kullandı arabamı...başkasıda kullanamaz...isterse S.Vettel olsun :D

Geri
Üst Alt