Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabanın sağ tarafı kaldırıma oturdu

volkanhotur

Kayıtlı Üye
Merhabalar, bugün akşam arabayı park ettiğim yerden çıkarken hafif sağlı çıktım. Bu sırada toprakla birleşen sağ taraftaki kesik kaldırım taşını fark etmedim. Az ilerleyince araç kaldırıma oturdu ve sağ ön teker havada kaldı. İleri gitmek işe yaramadı, ben de sağlı şekilde geri gelerek çıkmaya çalıştım. Tabi biraz zorladım aracı, sonunda kurtardım kaldırımdan. Fakat bu sırada sağ ön tekerin arkasındaki koruma sacını dağıttım biraz. Yarın akşam tanıdık bir usta var ona götürüp baktıracağım. Ama öncesinde durum nedir sizce, görüşü olan varsa ve paylaşabilirse çok sevinirim. Tam olarak hangi parça dağıldı anlayamadım.

Aşağıda da akşam çektiğim fotoğrafları mevcut. Herhangi bir yağ kokusu vs. almadım. Yarın sabah da kontrol edeceğim yak eksiltme mevcut mu diye.

IMG_4519.JPG
IMG_4532.JPG
IMG_4518.JPG
IMG_4527.JPG
IMG_4533.JPG

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhabalar, bugün akşam arabayı park ettiğim yerden çıkarken hafif sağlı çıktım. Bu sırada toprakla birleşen sağ taraftaki kesik kaldırım taşını fark etmedim. Az ilerleyince araç kaldırıma oturdu ve sağ ön teker havada kaldı. İleri gitmek işe yaramadı, ben de sağlı şekilde geri gelerek çıkmaya çalıştım. Tabi biraz zorladım aracı, sonunda kurtardım kaldırımdan. Fakat bu sırada sağ ön tekerin arkasındaki koruma sacını dağıttım biraz. Yarın akşam tanıdık bir usta var ona götürüp baktıracağım. Ama öncesinde durum nedir sizce, görüşü olan varsa ve paylaşabilirse çok sevinirim. Tam olarak hangi parça dağıldı anlayamadım.

Aşağıda da akşam çektiğim fotoğrafları mevcut. Herhangi bir yağ kokusu vs. almadım. Yarın sabah da kontrol edeceğim yak eksiltme mevcut mu diye.

Ekli dosyayı görüntüle 16732
Ekli dosyayı görüntüle 16733
Ekli dosyayı görüntüle 16734
Ekli dosyayı görüntüle 16735
Ekli dosyayı görüntüle 16736

Geçmiş olsun sadece koruma sacı gibi görünüyor ama lastik ve rot kollarına bakmak gerekli

Geçmiş olsun sadece koruma sacı gibi görünüyor ama lastik ve rot kollarına bakmak gerekli

Teşekkür ederim hocam. Sabah 10 dakika çalıştırdım, yağ eksiltme gözükmüyor, motor sesinde de bir değişiklik yok. Bugün bir ustaya baktırıcaz önce durum nedir. Sonrasında duruma göre bakacağız.

Geri
Üst Alt