Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabanın ilk marşda çalışmaması

Ömerrr

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba,

Aracım ilk marşda çalışmamakta ikinci üçüncü marşda çalışıyor bu durum lpg iken oluyor mesela
lpg yi kapatıp arabayı çalıştırdığımda sorun bu sorunu yaşayan var ise yorumlarını bekliyorum.
iyi forumlar...

akşam arabayı stop etmeden önce benzine al ondan sonra stop et sabah çalıştırırkende benzinde çalıştır bizim arkadaş öyle yapıyor kışın sürekli benzinde stop etti sabahta sıkıntı çekmedi yazın normal lpgde bırakıyor ve yaklaşık 2 senedir bu şekilde kullanıyor arabayı

Arkadaşlar Merhaba,

Aracım ilk marşda çalışmamakta ikinci üçüncü marşda çalışıyor bu durum lpg iken oluyor mesela
lpg yi kapatıp arabayı çalıştırdığımda sorun bu sorunu yaşayan var ise yorumlarını bekliyorum.
iyi forumlar...
Yaklaşık yarım saat önce karşılaştığım bi problem bu. Çok şükür ki
2. Marşta aldı. Lpg takılalı bir hafta olmadı bunu bi r problem olarak görmem doğru olmaz ama tine de canı sıkılıyor insanın .
Ben havanın soğuk olmasına bağlıyorum bunu.
Yalnız diğer arkadaşın ^Benzinde stop edip, benzinde çalıştırma^ önerisini dikkate almalıyız.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

akşam arabayı stop etmeden önce benzine al ondan sonra stop et sabah çalıştırırkende benzinde çalıştır bizim arkadaş öyle yapıyor kışın sürekli benzinde stop etti sabahta sıkıntı çekmedi yazın normal lpgde bırakıyor ve yaklaşık 2 senedir bu şekilde kullanıyor arabayı
Lpgye yeni geçiş yapmış biri olarak Önerinizi dikkate alıyorum teşekkürler.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık lpg kapalı olsa dahi çalışmamaya başaldı sorun başka birşeyden midir acaba

İlk marşta çalışmıyorsa aküyü kontrol ettirin başka marka araçta başıma gelmişti aküyü değiştirince sıkıntı kalmadı.

Geri
Üst Alt