Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabana En Çok Ne Takmak İsterdin

supersprint ve dereceli egzantrik isterdim.. o rolantinin tutmamasına bayılıyorum :)

FR ön tampon ve mercekli orjinal far valla çok bişi istemiyorum

Piano black olayına feci takıldım... Ama kendim çözücem bu işi alet edavat hazır sadece boyayı bulmam lazım... Birazda kabaca bilgi...

Piano black olayına feci takıldım... Ama kendim çözücem bu işi alet edavat hazır sadece boyayı bulmam lazım... Birazda kabaca bilgi...

snc00264j.jpg
[/URL][/IMG]

örnek olsun diye koyuyorum..ben aracıma yapılırken önce zımpara atıldı boyanın zamanla atmaması için.sonra mat siyah boya atıldı en son 3 kat vernik atıldı

örnek olsun diye koyuyorum..ben aracıma yapılırken önce zımpara atıldı boyanın zamanla atmaması için.sonra mat siyah boya atıldı en son 3 kat vernik atıldı

Çok teşekkür ederim önümüzdeki haftadan itibaren denemelerime başlayacağım ve sitede gelişmeleri an be an göstereceğim bakalım nereye kadar ilerleyebileceğim...

18'' jant, coilover ,, aero kit,, eksoz,,rns510c,,pedal kiti,,kol dayama,, :)

çokmu şey istedim acaba :D

Çok teşekkür ederim önümüzdeki haftadan itibaren denemelerime başlayacağım ve sitede gelişmeleri an be an göstereceğim bakalım nereye kadar ilerleyebileceğim...

radyo tuşlarının arkasında silikonlar var.oraya boya vernik gelirse sertleşir ve tuşların işlevi bozulabilir..o yüzden radyo kısmı komple sökülmeli sağlıklı olması için ki o da ancak usta ellerde yapılmalı

Geri
Üst Alt