Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabanın altı, Lastik basıncı

evet bu gece farkettim bagaj açık kalmış alarm olmaması ne kadar kötü

nasıl yani bagaj açık kalınca kapılarıda kitlemez?... içerideki iç lambada açık kalır sönmez?... yani en azından benim 2004 alteada öyle... gerçi bende orjinal alarmda var :) hemde ben böyle bi alarm görmedim cam açıkken kitlendiğinde araca hiç dokunmadan elini içeri sokarsan bile çalıyor :)

nasıl yani bagaj açık kalınca kapılarıda kitlemez?... içerideki iç lambada açık kalır sönmez?... yani en azından benim 2004 alteada öyle... gerçi bende orjinal alarmda var :) hemde ben böyle bi alarm görmedim cam açıkken kitlendiğinde araca hiç dokunmadan elini içeri sokarsan bile çalıyor :)

kapıları kilitlemedi demiyorki..sinyallerin yanmaması birşeyin tam kapatılmadığını gösteriyor ama hepsini kilitliyor..
ayrıca o içeri elini soktuğunda öten alarmda optik sensörler var..2004boramızda da aynı sistem vardı..içeri kelebek girmiş sabaha kadar cayır cayır ötmüştü :) :)

kapıları kilitlemedi demiyorki..sinyallerin yanmaması birşeyin tam kapatılmadığını gösteriyor ama hepsini kilitliyor..
aynen böyle :) o optik sensör yenilerde yok sanırım elimi gezdirdim ötmediğine göre :)

Geri
Üst Alt