Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabanı Almaya Nasıl Karar Verdin ?

2007 nisan da kısa dönem olarak askere gidecektim çook güzel ilk arabam olan broadwayımı .............yine seat alacam nasipse ama beni sapıttıracak ilk modelini inşallah yeni kasa 1.6 tdi leon 2012...

hepsini okudugum haa:D:D valla superhikaye bayıldım iiinş yenisinide alabilirsin..

konu tutulmuş iyi sevindim :D koca sitede başka anısı olan yokmu ?

valla arabamı alma hikayemi gökhan şimşeğin hikayesini okuduktan sonra yazacak olsaydım yazmazdım yani bu nasıl bir hikayedir abi ya..helal olsun valla...inşallah o kadar sıkıntılı olmasada yenilerini de alırsın:):)

sahibinden.comda gördüm AŞIK oldum ve aldım....

iki kuzenimin Altea alması , babamın araç alımını okulun açılmasına 1 hafta kalaya inatla bırakması ve Audi 1.6FSI sportback sline'ın pahalı gelmesi sonucu hali hazırdaki 1.6 stylance leonumu aldık. Arabanın donanımının vs nasıl olacağı hakkında bile dirhem bilgim yoktu. Çok zor aldırdım ama bundan sonra en ince detayına kadar inceliyicem inş:)

Geri
Üst Alt