Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabanı Almaya Nasıl Karar Verdin ?

benimde yeğenimde vardı 2001 toledo sıfır eryadan almıştı kaç yıldır kullandığını ve menmun olduğunu söyledi bende internetten aradım denizli çivrilde buldum yeğenimle birlikte gittik yeğenim kullandı beğendi bende aldım iyikide almışım arabamdan çok menmunum (2003 seat toledo signo plus)

Yüksel abi umarım uzun yıllar sorun çıkarmaz iyi günlerde kullan.

---------- Post added at 02:18 ---------- Previous post was at 02:14 ----------

Benim en yakın arkadaşım 2005 sonunda Leon'un yeni kasası çıkınca hemen aldı..1.6motor tabi ama benim arabam da daha yeniydi o zaman..hasta olmuştum leona..sonra 2007 yılının sonlarına doğru askerdeyken 6 ay boyunca bilendim durdum hergün forumlardan leonu okudum araştırdım.(yaşı geçmiş diye bana Leonu inceleme görevi verdiler askerde:))..ocakta da gelir gelmez hemen doğuş oto esenyurta gidip kavuştum Leon'uma..3 gün içinde hem de...

---------- Post added at 02:19 ---------- Previous post was at 02:18 ----------

Burda anlatsam sayfalar yetmez...

Bu arada takip edemedim senin araçla ilgili durum noldu..dün gece acil telefon arıyordun?

aslında 2005 yılında ılk baktıgım arac 98 model sedan 1,6 vtı honda ıdı aracın sahıbıyle pazarlık yapıp fıyatta anlaştık aracı gostermeye gıttıgımızde mudur arkadaslardan bırı aracın 28,000 tl yapacagını soyledı arkadasta ınanıp caymaya kalktı anlaşma yapıldı kapora verıldı hersey tamam sonradan kaypaklık bunların tıcaret anlayısı bu adamlara gıdın g.......... parmaklayın o fıyata deyınce arac ısı yattı ve aracı 12 kusur gıbı fıyata 1,5 yıl sonra o mudur arkadas aldı aldıktan kısa bır sure sonra saglam caktı pişmiş aşa su katarsan boyle olur daha sonra arac arayısına gırdım alman olsun çamurdan olsun dedık opel astra vectra passat bora golf skoda hepsıne ama hepsıne baktım seat toledo aklımın ucundan bıle gecmıyordu oto pazarında dolaşırken sıyah bır tane gordum hosuma gıttı akşam ıntte arastırırken bır otomobıl sıtesınde sıyah aracların ıcerısınde benım aldıgım aracı gordum fıyatta cok guzel bır ındırım alıp aracı 3 yere gosterdıkten sonra aracı 2006 mayıs ta aldım aldıgıma da bır gun pişman olmadım seata tamamen yabancıydım toledo sayesınde tanıdım 2005-2006 tam 13 ay arac aradım ne kadar kıl oldugumu sız dusunun(bu 13 ay ıcerısınde en cıddı ılgılendıgım arac 99 ımpreza ıdı sevdıgım bır abımde cok guzel bır tane vardı sureklı konusup gazlıyorduk esım aılem ve akrabalarım aracı duyunca hepsı karsı geldı aracı aldırmadılar yoksa su an seat forumunda baska forumlarda olabılırdım)

baktım bı arkadasım ılk sahıbı aracını satıyo 12.000 olurmu dedım olur dedı aldım.

Canlıyı bulur bulmaz...buna sahip olmam lazım dedim benim olmalı...

ALLAHta nasip etti...rabbime çok şükür...ALLAH cümlemizinkini kazadan beladan korusun...

2.köprüden göztepe yönüne e5 e bağlanırken eski rentelin önünde duruyordu ful bodykitli beyaz leon jantlar falan yıkılıyor ozamn aşık oldum 1 hafta içindede aldım.ama 1.6 almasaydım keşke

motoru için almıştım Leon'u.. :)

Geri
Üst Alt