Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabanı Aldığın İlk Gün...

samuel-beto

Kayıtlı Üye
Evet Arkadaşlar herkesin ilkleri özeldir ve üzerinden yıllar geçsede asla unutulmaz... O yüzden böyle bir konu açmak istedim...

Herkes Arabasını aldığı o ilk günü ve yaşadığı heyecanları, ilginç duyguları varsa olayları yazarsa keyifli olur...

Söz şimdi ilk günlerde...

Evet Arkadaşlar herkesin ilkleri özeldir ve üzerinden yıllar geçsede asla unutulmaz... O yüzden böyle bir konu açmak istedim...

Herkes Arabasını aldığı o ilk günü ve yaşadığı heyecanları, ilginç duyguları varsa olayları yazarsa keyifli olur...

Söz şimdi ilk günlerde...

e sen yazmamıssın???? :D:D

e sen yazmamıssın???? :D:D

Hocam aracımı aldığım gün galeriden çıktığım an ilk ışıklarımda durduğum dakika arkadan ipini koparmış insan müsfettesi geldi ve tambonuma geçirdi...
Durum böyle olunca pek hatırlanmak istemiyor insan... :D
Allahtan Leonların arka tampon sağlamda çizik bile oluşmadı...
Beni boşverin özetle daha güzel hoş anıları dinleyelim bu başlıkta... :D

Eskı arabam ılk arabam oldugundan onu yazım,aldıgım ılk gun buyuk hevesle Esenyurt Dogustan cıktım ıstanbul trafıgının o donemde acemılıgı oldugundan ustumde tın tın eve gıtmıstım annem ve ananemle bırlıkte:)

Eskı arabam ılk arabam oldugundan onu yazım,aldıgım ılk gun buyuk hevesle Esenyurt Dogustan cıktım ıstanbul trafıgının o donemde acemılıgı oldugundan ustumde tın tın eve gıtmıstım annem ve ananemle bırlıkte:)

En güzelini temizini yapmışsın hocam... İlkler gerçekten çok farklı usta bir şoförde olsan o ilk günkü heyecanla insan yapmayacağı hataları yapıyor...
En temizi usul usul eve gitmek 1-2 gün heyecanı atmak aracın keyfi o 2 günden sonra çıkıyor zaten...:)

ilk gün doğuş maslaktan çıktım beyaz tavşanımla o an ki sevincimi anlatamam bulutların üzerindeydim sanki :) ayazağadaki opetten benzin almak için pompaya yanaştım pompacı direk abi hayırlı olsun dedi nasıl yaa dedim yeni aldığımı nasıl anladın :D yüzünden belli oluyor abi dedi gülmeye başladım bu lafı duyunca :D cebimde bi 10 lira vardı onu verdim çıktım :)

En güzelini temizini yapmışsın hocam... İlkler gerçekten çok farklı usta bir şoförde olsan o ilk günkü heyecanla insan yapmayacağı hataları yapıyor...
En temizi usul usul eve gitmek 1-2 gün heyecanı atmak aracın keyfi o 2 günden sonra çıkıyor zaten...:)

ılk gunum cok ılgı cekıcı degılde ıkıncı gunumde b hevesle kız arkadasımı evıne bırakım dedım,tam da su Papanın ıstanbula geldıgı gune denk gelmısım şuhursuzca arabayı aldım ewden cıktım vatan caddesınde kıtlendık kaldık :D Normalde 10dk bıle surmeyen yol bana o gun yanlıs yerlere gırıp cıkmamla beraber 2 saate maal olmustu :D

Geri
Üst Alt