Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabanı Aldığın İlk Gün...

ılk gunum cok ılgı cekıcı degılde ıkıncı gunumde b hevesle kız arkadasımı evıne bırakım dedım,tam da su Papanın ıstanbula geldıgı gune denk gelmısım şuhursuzca arabayı aldım ewden cıktım vatan caddesınde kıtlendık kaldık :D Normalde 10dk bıle surmeyen yol bana o gun yanlıs yerlere gırıp cıkmamla beraber 2 saate maal olmustu :D

Hocam zaten ilk gün insan o kadar mutlu oluyor o kadar çok şey yapmak istiyor ki hiçbişey yapamıyor :D
hatta ben başıma gelen o talihsiz kazadan sonra hemen eve gidimde sağ salim otoparka çekim psikolojisine girdim Allah kimseye yaşatmasın...
Psikolojimde iz bıraktı sanırım herkes ilk günü heyecan mutluluk olarak hatırlar ben ne zaman bir arkadaş araba alsa hüzünlenirim ilginç :D
sen yine kitlenmiş yola girerek atlatmışsın... bunada şükür :D

ilk gün doğuş maslaktan çıktım beyaz tavşanımla o an ki sevincimi anlatamam bulutların üzerindeydim sanki :) ayazağadaki opetten benzin almak için pompaya yanaştım pompacı direk abi hayırlı olsun dedi nasıl yaa dedim yeni aldığımı nasıl anladın :D yüzünden belli oluyor abi dedi gülmeye başladım bu lafı duyunca :D cebimde bi 10 lira vardı onu verdim çıktım :)

Benzinci tebriği bendede oldu hocam :D O senin bulutların üzerindeki hissini ben 3. günden sonra yaşamaya başlamıştım...
İnsan arabayla bütünleşiyor falan ofiste penceremin önünede çektim bakıyorum onun orda olduğunu seni beklediğini bilmek müthiş bir duygu...
Ve şu çok önemli hayalindeki arabayı almak çok başka bişey Allah herkese hayalindeki arabayı almayı nasip etsin... :D

Benzinci tebriği bendede oldu hocam :D O senin bulutların üzerindeki hissini ben 3. günden sonra yaşamaya başlamıştım...
İnsan arabayla bütünleşiyor falan ofiste penceremin önünede çektim bakıyorum onun orda olduğunu seni beklediğini bilmek müthiş bir duygu...
Ve şu çok önemli hayalindeki arabayı almak çok başka bişey Allah herkese hayalindeki arabayı almayı nasip etsin... :D

walla çok şaşırmıştım. benzicilerin bu konuda ihtisası var sanırım :D

amin cümlemize :)

arabamın siparişini verdik 10 gün sonra adana ya teslim almaya gidicektim ama aradan 5 gün geçti aracınız geldi diye aradılar ama ortada bi sorun vardı ankaradan app plaka siparişi vermiştim yanlış plaka geldi onu beklemek zorunda kaldık sonra app plakalara mühür filan hallettikten sonra adanaya yola çıktık çok heyecanlıydım çünkü 7 yıldır hayalini kurdugum ilk arabama kavuşcaktım ve teslim aldım arabamı daha ilk gün otobanda gelirken tdi passatla kapışmıştık o gün benim için unutulmaz bi gündü 20 eylül 2010 :)

aracimi teslim almaya giderken gercekten cok heyecanliydim bu ortunun altinda ilk vuruldugum nokta aracinin ortunun altinda belli olan hatlari cizgileriydi :) cok guzel bir gundu allahtan dilerim insallah herkez bu heyecani bol bol tadar omrunun sonuna kadar cok iyi araba kullanmama ragmen ilk ewe gidisimde cok urkek gittim sanki herkez uzerime geliyordu :)

hangi arabamın ilk günü ama...eger son aldığım aracın ilk gününü soruyorsanız tam bir rezaletti..aracı teslim aldım dreksiyon titriyor,,3 vitese geçmiyordu..o anda soğudum fiattan ama aldık bir kere yapacak birşey yok :D

almaya gıderken yolda okadar heycanlıydım kı ama dogusa gıdıp aldım cıktım ordan sankı o araba yıllardır bende :confused: ısteyerek aldım o anda ufak bır pısmanlık oldu aksamına dısarı bıle cıkmadan eve gıtmıstım :confused: ama suanda pısman degılım aldıgıma dengesızmıyım neyım:D tek hatam tdi almamıs olmam:mad:

Bakıyorum da hemen hepiniz sıfır almışsınız arabalarınızı,benim 93 ibişimi Ankaraya almaya gittik Serkan'la...Benim 99 da ehliyeti aldığımda ilk arabamdı İbiza,onun için asla da satmam arabamı,çok seviyorum...Modeline göre Ankara'dan Balıkesir'e çok rahat geldik :)Mercedes gibi derler ya hani bana da öyle geldi işte İbiş'im :) Serkan'ın Leon Sport up 'ına değişmem :)
Allah herkese kazasız sürüşler nasip etsin...

aldım direk istanbul yola çıktım öle özel bişi olmadı ama mutluydum arada bi ewn camından falan bakıyodum halada bakıyrm :D yenlkle alakası yokmuş

Geri
Üst Alt