Arabanı Aldığın İlk Gün... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Arabanı Aldığın İlk Gün...

samuel-beto

Kayıtlı Üye
Evet Arkadaşlar herkesin ilkleri özeldir ve üzerinden yıllar geçsede asla unutulmaz... O yüzden böyle bir konu açmak istedim...

Herkes Arabasını aldığı o ilk günü ve yaşadığı heyecanları, ilginç duyguları varsa olayları yazarsa keyifli olur...

Söz şimdi ilk günlerde...

Absolut

Kayıtlı Üye
Evet Arkadaşlar herkesin ilkleri özeldir ve üzerinden yıllar geçsede asla unutulmaz... O yüzden böyle bir konu açmak istedim...

Herkes Arabasını aldığı o ilk günü ve yaşadığı heyecanları, ilginç duyguları varsa olayları yazarsa keyifli olur...

Söz şimdi ilk günlerde...
e sen yazmamıssın???? :D:D

samuel-beto

Kayıtlı Üye
Hocam aracımı aldığım gün galeriden çıktığım an ilk ışıklarımda durduğum dakika arkadan ipini koparmış insan müsfettesi geldi ve tambonuma geçirdi...
Durum böyle olunca pek hatırlanmak istemiyor insan... :D
Allahtan Leonların arka tampon sağlamda çizik bile oluşmadı...
Beni boşverin özetle daha güzel hoş anıları dinleyelim bu başlıkta... :D

kurtbil

Kayıtlı Üye
Eskı arabam ılk arabam oldugundan onu yazım,aldıgım ılk gun buyuk hevesle Esenyurt Dogustan cıktım ıstanbul trafıgının o donemde acemılıgı oldugundan ustumde tın tın eve gıtmıstım annem ve ananemle bırlıkte:)

samuel-beto

Kayıtlı Üye
Eskı arabam ılk arabam oldugundan onu yazım,aldıgım ılk gun buyuk hevesle Esenyurt Dogustan cıktım ıstanbul trafıgının o donemde acemılıgı oldugundan ustumde tın tın eve gıtmıstım annem ve ananemle bırlıkte:)
En güzelini temizini yapmışsın hocam... İlkler gerçekten çok farklı usta bir şoförde olsan o ilk günkü heyecanla insan yapmayacağı hataları yapıyor...
En temizi usul usul eve gitmek 1-2 gün heyecanı atmak aracın keyfi o 2 günden sonra çıkıyor zaten...:)

eneserol

Kayıtlı Üye
ilk gün doğuş maslaktan çıktım beyaz tavşanımla o an ki sevincimi anlatamam bulutların üzerindeydim sanki :) ayazağadaki opetten benzin almak için pompaya yanaştım pompacı direk abi hayırlı olsun dedi nasıl yaa dedim yeni aldığımı nasıl anladın :D yüzünden belli oluyor abi dedi gülmeye başladım bu lafı duyunca :D cebimde bi 10 lira vardı onu verdim çıktım :)

kurtbil

Kayıtlı Üye
En güzelini temizini yapmışsın hocam... İlkler gerçekten çok farklı usta bir şoförde olsan o ilk günkü heyecanla insan yapmayacağı hataları yapıyor...
En temizi usul usul eve gitmek 1-2 gün heyecanı atmak aracın keyfi o 2 günden sonra çıkıyor zaten...:)
ılk gunum cok ılgı cekıcı degılde ıkıncı gunumde b hevesle kız arkadasımı evıne bırakım dedım,tam da su Papanın ıstanbula geldıgı gune denk gelmısım şuhursuzca arabayı aldım ewden cıktım vatan caddesınde kıtlendık kaldık :D Normalde 10dk bıle surmeyen yol bana o gun yanlıs yerlere gırıp cıkmamla beraber 2 saate maal olmustu :D