Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabamızda Kullanmadığımız Özellikler Fonksiyonlar Neler

çakmaklığıyla hiç sigara yakamadım, nedeni bozuk olması :)

kullanmamak için önce o özelliğin olması lazım :D araba boş napalım :D

ama çakmağı kullanılmadı kullanilmicak
küllüğüde öyle

çakmaklık we küllük (1defa dahi kullanılmadı sıfır)

yedek lastik (hoş bir özellik değil bu bir aksesuar )
Özellik olarak bir klima menüsü var bilmediğim için kullanamıyorum

ayak freni kullanmayı sevmiyorum genellikle yanladığım için :p

bildiğim tüm özellikleri kullanıyorum hatta geçenlerde arabada çocuk vardı.parkları kapatmıstım.geldiğimde bi baktım arkadan sol taraf yanıyo arka stoplar falan.dedim sağ taraf patlamış:)meğer çocuk koluyla sinyali sola atmış kontak kapalıyken sinyal sağa yapıldığında sağ tafaftaki stop lambalrı ön arka solda ise sol taraf yanıyo.bunu yeni öğrendim mesela.aynı özellik bildiğim kadarıyla mercedeslerde var.dedemde vardı eski kasa ordan biliyorum:Dcordi:mercedes ayarında yawpuhaha

bildiğim tüm özellikleri kullanıyorum hatta geçenlerde arabada çocuk vardı.parkları kapatmıstım.geldiğimde bi baktım arkadan sol taraf yanıyo arka stoplar falan.dedim sağ taraf patlamış:)meğer çocuk koluyla sinyali sola atmış kontak kapalıyken sinyal sağa yapıldığında sağ tafaftaki stop lambalrı ön arka solda ise sol taraf yanıyo.bunu yeni öğrendim mesela.aynı özellik bildiğim kadarıyla mercedeslerde var.dedemde vardı eski kasa ordan biliyorum:Dcordi:mercedes ayarında yawpuhaha

hemen hemen her araçta var o özellik ömercim

Geri
Üst Alt