Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabamızda Kullanmadığımız Özellikler Fonksiyonlar Neler

Arka camları kullanmam işim olmaz.
Radyoyu hiç kullanmam oldum olalı radyolara takıntım var hiçbir araçta radyo sevmem hatta en kısa zamanda teybi çıkarıp radyo kablosunu sökmeyi düşünüyorum boşa takılı kalmasın :)
Aracın arka koltuğunda fazla kişinin olmasından rahatsız oluyorum.Max 2 kişi fazlasına yer yok elimden gelse arka koltukları iptal edecem.
Orta tavan lambasını hiç kullanmadım öndeki bana yetiyo.
Çocuk kilidini sürekli kapalıdır hiç açıp kapamadım.
Ön camlarımı sonuna kadar indirmem genelde yarımdır
Klimayı aldım alalı açmadım desem yeridir babam açtıysa onu bilemem ama benim klima kullanmak huyum değil kışın kalorifer yetiyo yazında ön camları açarım o bana yeter.
Hız sabitleyiciyi iki kere kullandım baktım araç istediğim gibi gitmiyo birazda çok yaktırıyo kullanmıyorum.
Direksiyonun üzerindeki radyoya-usbye-cd ye geçirme için kullanılan sağdaki tuşu kullanmıyorum ne işim varsa direk teybin üzerinden yaparım :)
Dengesizmiyim neyim bende anlamadım :)

aslı arası 3 4 tane özellik var alayınıda kullanıyorum :D

Aracın her şeyini kullandım :D

Etinden sütünden yararlandım walla... buna AUX kablosu bile dahil :D

He bide, arabaya 3 kişiden fazla kişi binemez 4'e çıkacaksa eğer 2tanesi bayan olabilir hafif olmak kaydıyla. :)
Bagajı da kullanmam, zaten araca yük koydurmuyorum :) spor çantam olur sadece olursa

ney ney ney bagajı kullanmıyomusun olum çarpılırsın bak yeminederim :D:D:D millet muratın arbasını gördüğünüzde bir durdurup bagajına bakarmısınız :D:D:D :eek::eek::eek:

Ben sadece cakmagi kullanmadim. Aracta sigara icmedigim icin o da :) Geri kalan ne varsa kullandim :) Eve kadar izleme fonksiyonunuda surekli kullaniyorum. Sellektor yapip, aktif hale getirmek zor geliyor insana ama alisinca sorun kalmiyor. Geceleri garaja koyduktan sonra araci, karanlik oluyor, kilidi bulmasi zorlasiyor :D

bende satmadan önce torpido soğutmasınını heç kullanmadım..

ney ney ney bagajı kullanmıyomusun olum çarpılırsın bak yeminederim :D:D:D millet muratın arbasını gördüğünüzde bir durdurup bagajına bakarmısınız :D:D:D :eek::eek::eek:

Abi öyle değil yani bagajı çanta vs. şeylerle kullanmıyorum. Ayrıca o gördüğün kağıtlar filan hep pandizottan düşüyo. Nabiim yani :) O kadarı da olsun. Ya arabada kağıtlar filan çok durur 3-4 ayda işim olmadığında gider boşaltırım. Bu aralar boşaltcam

Abi öyle değil yani bagajı çanta vs. şeylerle kullanmıyorum. Ayrıca o gördüğün kağıtlar filan hep pandizottan düşüyo. Nabiim yani :) O kadarı da olsun. Ya arabada kağıtlar filan çok durur 3-4 ayda işim olmadığında gider boşaltırım. Bu aralar boşaltcam

görcez vallahi bidahakine resmi çekim buraya yüklücem uçarın kaçarın yok önlemini al :D:D:D

daha hıc cd takmadım calısıormu bılmıorum :) bıde yakıt olayı djıtal hız gostergesı falan hıc bakmadım orda muhakkak derece olmalı :)

Geri
Üst Alt