Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Arabamızda Kullanmadığımız Özellikler Fonksiyonlar Neler

Konu, 'Sohbet' kısmında YEKTA tarafından paylaşıldı.

1. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    arkadaşlar aracınızda kullanmadığınız özellikler varmı varsa neler

mesela ben şimdiye kadar arka camları sadece organizasyonlarda bayrak takmak için açıyorum he birde kıvanç kullanıyor bol bol :)

birde farların eve gidene kadar yanması var bence ne kadar lüzümsuz bunuda hiç kullanmadım sizde neler var hiç kullanmadığınız

2. dragg

dragg SCW Üyesi

192
    48
    28
    arka koltukları :D

eseksipasi, bbj_bt ve tolgabes64 bunu beğendi.
  3. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    Abi benim araçta arka camlar asla ama asla açılamaz :)
    Onun dışında sis farlarımı yağmur dışında kullanmam.
    Radyo'yu nadir kullanırım cd yada usb her zaman.

4. PORO

PORO SCW Üyesi

2.440
    371
    83
    torpidonun soğtma özelliğini hiç kullanmadım..ama yazın yolculuklarda eminim işe yarar

5. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    He bide, arabaya 3 kişiden fazla kişi binemez 4'e çıkacaksa eğer 2tanesi bayan olabilir hafif olmak kaydıyla. :)
    Bagajı da kullanmam, zaten araca yük koydurmuyorum :) spor çantam olur sadece olursa

Bunu beğendi. bbj_bt bunu beğendi.
  6. ynr03

ynr03 SCW Üyesi

996
    108
    43
    normal farları pek kullanmam
    auto konumun hiç getirmedim farları
    bagajda ztn müzik sisteminden dolayı kullanılcak yer yok
    çok zorunlu kalmadıktan sonra arkaya kimseyi oturtmam ailem hariç
    arka camlarla hiç oynamam ve oynatmam
    ön camlarda yarıdan aşaya pek inmemiştir,sevmem
    anlık yakıt tüketim ekranından nefret ederim,kesinlikle açmam..orada sürekli saati görüntülerim bide merak ettiğimde hava sıcaklığına bakarım
    stepnemi hiç kullanmadım her zaman arabamda köpük olur çivi patlağı vs olduğunda hep işime yaramıştır lastikçiye kdr götürür,yarılma hiç olmadı şükür
    silecekleri otomatik konumda kullanmam çünkü sapıtıyo,kolu bi aşağıya yada yukarıya ittirmek cok daha basit geliyo
    arka görüş tam olarak kaybolduysa arka sileceği çalıştırırım,öyle yalandan temizlensin diye açmam
    lastik basınç sensörü ile pek işim yoktur oda arada sapıtıyo öz yazın,binmeden arabanın etrafında bi tur atarım lastiklerede bakarım
    cruise control ve klima ilede pek aram yoktur(uzun yola genelde babamın arabası ile giderim)
    arka sis farımı 5yıldır 5kez yakmamışımdır acayip tipsiz duruyo bence
    arabada sigara içerim ama küllüğünü bi kere kullanmadım sıfır gibi duruyo
    yan kapı ceplerinden sadece benim tarafımda 2 adet bezim vardır,başka bişe koymam tangırtıyı sevmem hiç(sağa sola bozuk para vs)
    esp tuşunuda hayatta kullanmam,her zaman her dakika açık olmalı benim kullandığım arabada,ona bi çok şey borçluyum:)

7. LEON COPA

LEON COPA SCW Üyesi

264
    31
    28
    arka koltuklar ve arka camlari kullanmiyorum kullanmayacagim baska bir sey oldugunu dusunmuyorum

8. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Çok şükür kullanmadığım bir şey yok. Hatta eksiklikler var :)

9. E_G_E

E_G_E SCW Üyesi

1.183
    133
    63
    Eve kadar izleme fonksiyonu nu hiç kullanmadım
    Arka camları mı kendim dahil acmam ve actırmam
    Takıntım dan oturu araca max. 4 kişi alırım kim olursa olsun
    Arka sis farlarımı aldıgım dan beri hiç kullanmadım ama önler hep aktif neredeyse en azından ceza yiyene kadar
    Bagaj da bass olduğu için sadece benim eşyalarım durur başka da birşey koydurmam
    Yener in aksine yol bilgisayarın da sürekli anlık tüketim açık durur nedense seviyorum

10. tolgabes64

tolgabes64 SCW Üyesi

473
    54
    28
    tavan raylarını hiç kullanmadım puhaha radyoda AM1 AM2 frekanslarını hiç kullanmadım. ASR düğmesini hiçkapamadım. hızz sabitleyici hiç OFF a getirmedim hep cancel dedir. eve kadar izlemeyi kafama göre bazen kullanırım(kumandadan kapatınca yansa olurda selektor vs uğraşılmaz)

Bunu beğendi. Anarchist bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş