Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabamın Hayali Sahibi.. :D

adam baya leon manyağı çıktı her yerde farklı leonlar baya leonu var ama , sanalda :D ezik herif amacı ne acaba kendi baya tatmin ediyor anlaşılan..

Yiğit artık takma ismin hazır abi TokatlıYİğit adam yanlış bişey yapmamış aslında sanal alemde sanal davranmış ne var bunda :D benimde aynı şey başıma geldi hatta siz koydunuz ya...:) üye olacaktım ama çıkmam lazım..

Yiğidin malı meydandadır beğenen alır ustaaa.. :d :d :d

bende zafer abı nın alet ı :) benım alet dıye karagumruk tunıng te yayınlıcam :) 40 kere soylersek olur musss :)

bende zafer abı nın alet ı :) benım alet dıye karagumruk tunıng te yayınlıcam :) 40 kere soylersek olur musss :)

Ulen kıvanç sen kendi aletine güvenmiyormusun....:confused: zafer abinin aletiyle kendini karagümrük'te yayınlamak istiyorsun...:)

Senin fiestanın suyumu çıktı...............

hahahaha!! hahahaha aksam uzerı kopruden gelırken fiesta st gordum audi yi cıldırtıyordu oynuyordu bı an gururlandım :):):)

hatırlatma varol abı 3000 tl ıcın o arabaya sahıp olamadım fıestayı alırken!! sadece tamponu 2000 tl :(:(:(:(

Geri
Üst Alt