Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabami bÖyle yapmak İstİyorum ne dersİnİz

the blackline

Kayıtlı Üye
arabamın tampon altlarını ve marşpiyellerini boyatmayı ne zamandır düşünüyordum ancak nasıl olacağı konusunda bir fikrim olmadığı için teredütteydim.google dan bu fotoğrafı görünce teredütlerim biraz azaldı sizlerinde fikirlerini almak istedim.

l_879.jpg

l_890.jpg

tampon altlarının boyanmasını kastediyorsun bence güzel...

sercan senın arabanın normal hali ile bunları yan yana koyma şansın yokmu ? ona göre bakıp daha net fikir verebiliriz:eek:key:

normal altea lara baktım şimdi sercan hakikaten bu model güzel duruyor yakışıyor yaparsan ayrı bır hava katar arabana

normal altea lara baktım şimdi sercan hakikaten bu model güzel duruyor yakışıyor yaparsan ayrı bır hava katar arabana

saol mevlüt abi teşşekkür ederim ne zamandır aklımdaydı ama kesitremedim internettee görünce scw ailemede sorim dedim saol abi eywallah

Bence yaptır çok farklı bi görünüm katmış.

sercan bu kısımların boyalı hali sanki marşpiyel takılmış gibi bir hava katıyor valla :)

Geri
Üst Alt