Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arabama tasarımcı fikirler arıyorum

damned

Kayıtlı Üye
Sıfır arabama şekil yapmak istiyorum.bana yardımcı olabilirmisiniz

öncelikle hoşgeldiniz...hopalısın galiba :) üyelerimiz kısmından kendinizi tanıtırsanız çok sevinirim.bende iş gereği artvindeyim aracınla ilgili ne yapmak istiyorsan batum çıkartmasında konuşabilir yardımcı olmaya çalışırım :) konuyla alakalı forumda bolca konularımız mevcut..yarın kafkasöre pikniğe gidicez grupla buyur gel davetlisiniz madem yakınsın :)

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
SCW ye hoşgeldin kardeşim... Keyifli forumlar ancak öncelikle üyelerimiz bölümünden bir konu ile kendini tanıtmanı rica ediyorum...

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
öncelikle hoşgeldiniz...hopalısın galiba :) üyelerimiz kısmından kendinizi tanıtırsanız çok sevinirim.bende iş gereği artvindeyim aracınla ilgili ne yapmak istiyorsan batum çıkartmasında konuşabilir yardımcı olmaya çalışırım :) konuyla alakalı forumda bolca konularımız mevcut..yarın kafkasöre pikniğe gidicez grupla buyur gel davetlisiniz madem yakınsın :)

@kirlisakal abi hopada böylemi :):)

Isim gereği arhavideyim.artvin ve civarı tüm seatçılarla tanışmak isterim.hepinize saygılar

Isim gereği arhavideyim.artvin ve civarı tüm seatçılarla tanışmak isterim.hepinize saygılar
bende iş gereği artvin bölgesindeyim dostum.müsait olunca paslaşırız.yalnız üyelerimiz kısmından kendini tanıtırsan forum adına cok sevinirim.ayrıca takip açısından soru cevap şeklide alıntı yaparsanız daha ii anlaşırız...tşkler

Ben ilk defa bir forum sitesine uye oldum.nasıl olur bilmiyorum ama yarın aracmla birlikte foto cekip ozaman yapıcam ins.bu arada sende ne araba var.

Geri
Üst Alt