arabama tasarımcı fikirler arıyorum | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

arabama tasarımcı fikirler arıyorum

damned

Kayıtlı Üye
Sıfır arabama şekil yapmak istiyorum.bana yardımcı olabilirmisiniz

kirlisakal

Teknik Koordinatör
öncelikle hoşgeldiniz...hopalısın galiba :) üyelerimiz kısmından kendinizi tanıtırsanız çok sevinirim.bende iş gereği artvindeyim aracınla ilgili ne yapmak istiyorsan batum çıkartmasında konuşabilir yardımcı olmaya çalışırım :) konuyla alakalı forumda bolca konularımız mevcut..yarın kafkasöre pikniğe gidicez grupla buyur gel davetlisiniz madem yakınsın :)

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
SCW ye hoşgeldin kardeşim... Keyifli forumlar ancak öncelikle üyelerimiz bölümünden bir konu ile kendini tanıtmanı rica ediyorum...

ULU

V.İ.P Üye
Kayıtlı Üye
öncelikle hoşgeldiniz...hopalısın galiba :) üyelerimiz kısmından kendinizi tanıtırsanız çok sevinirim.bende iş gereği artvindeyim aracınla ilgili ne yapmak istiyorsan batum çıkartmasında konuşabilir yardımcı olmaya çalışırım :) konuyla alakalı forumda bolca konularımız mevcut..yarın kafkasöre pikniğe gidicez grupla buyur gel davetlisiniz madem yakınsın :)
@kirlisakal abi hopada böylemi :):)

damned

Kayıtlı Üye
Isim gereği arhavideyim.artvin ve civarı tüm seatçılarla tanışmak isterim.hepinize saygılar

kirlisakal

Teknik Koordinatör
Isim gereği arhavideyim.artvin ve civarı tüm seatçılarla tanışmak isterim.hepinize saygılar
bende iş gereği artvin bölgesindeyim dostum.müsait olunca paslaşırız.yalnız üyelerimiz kısmından kendini tanıtırsan forum adına cok sevinirim.ayrıca takip açısından soru cevap şeklide alıntı yaparsanız daha ii anlaşırız...tşkler

damned

Kayıtlı Üye
Ben ilk defa bir forum sitesine uye oldum.nasıl olur bilmiyorum ama yarın aracmla birlikte foto cekip ozaman yapıcam ins.bu arada sende ne araba var.