Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Arabama çarpmışlar Doğuşa mı gitsem ?

Konu, 'Sohbet' kısmında erim tarafından paylaşıldı.

1. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    MErhaba arabama akşm çarpmışlar ortalıkta kimse yok gören eden kamera falan .Arka tampon sol tarafı patlamış birde sol farın sinyal kısmı kırılmış.Kaskom var kaskodan yaptırıcam .Birkaç kişiye sordum beyan yaz dediler yazdım yarın Doğuşa götürmeyi planlıyorum Maslaktaki.Başka yapmam gereken bir şey var mı ilk defa böyle bi kaza yaşıyorum napıcağımı bilmiyorum?

2. matu

matu SCW Üyesi

311
    24
    18
    Kaskonun evraklarını alıp servise git, orada fotokopilerini çekecekler daha sonra kaza'nın nasıl olduğuna dair bir beyanname yazacaksın exper gelip inceleyecek arabanı yapacaklar

3. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    geçmiş olsun...
    böyle durumlarda en mantıklısı kaskodan direk yetkili servise yaptırmaktır...

4. nri7

nri7 SCW Üyesi

334
    74
    28
    Geçmiş olsun

5. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    geçmiş olsun kardeşim ülkede y*vş*k çok..ayrıca tampon onarım olmazsa cupra taktır derim

ibiza ve PATRON bunu beğendi.
  6. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    oncelıkle cok gecmıs olsun aynı sey benım aracada olmustu bombos genıs bır alanda araca carpıp kacmıslardı 900 tllık masraf cıkmıstı arka tampon dusmus arka ıcerı gecmıstı kaskomun delınmesıyle kaldım carpan ortada yok tabıkı carpıp kacmıs hala aklıma geldıkce sovuyorum bole onun bunun cocuklarına :mad:

Bunu beğendi. djriko bunu beğendi.
  7. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Geçmiş olsun...

8. umit

umit SCW Üyesi

164
    37
    28
    servise git beyan yazıyosun ehliyet fotokopisi felan hallediyolar geçmiş olsun...

Ekli Dosyalar:

9. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    Murat onarım olmaz herhalde.Cupra tamponu nasıl taktırcam isteğim halde oluyor mu ?Bide fark ödemem gerekir herhalde onu kaskodan mı yine hallediyorlar yoksa ben farkını nakit mi ödüyorum ?

10. yukcell88

yukcell88 SCW Üyesi

1.521
    550
    113
    Farkı sizin ödemeniz gerekiyor, taktırılan yer (servis ise) orası ile konuşup farkı cebinizden vermeniz gerekli diye düşünüyorum. Daha önce yaşamadım ama tahminim o yönde...

Sayfayı Paylaş