Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arabama çarpıp kaçmışlar ne yapmalıyım ?

baris44

Kayıtlı Üye
bu gün saat 5 ile 7 arasında arabama sol çamurluktan sürtmüşler tahminen 50 100 lira masrafı var

beni deli eden kısım kaçması şerefsizin elim kolum titriyo ya marketler eczane flan var yarın bakcam plakasını alınca savcılıga mı gitmeliyim trafik şubeye mi

yoksa balyozla arabasına mı dalmalıyım ?

yanına mı kalacak o şerefsizin ? yada aylarca svcılık kararı mı bekleyecem ?

Barış geçmiş olsun, sakin kardeş hele bir vuran arabanın plakasını al trafik şubeyi arar sorarsın nasıl bir yol izleyeyim diye. Çevreden görüp plakasını alan olmuştur belki tel. numarasını dükkanlardan birine bırakmıştır adam, çevrede sorup soruşturdun mu olayı gören var mı falan diye. Geçmiş olsun tekrar can sıkıcı bir durum ama çok zarar vermemiş olması da sevindirici benim eski arabam park halindeyken pert olmuştu:)

öncelikle geçmiş olsun dostum...öncelikle adam belkide tel bırakmıştır biryerlere, bunu sormadan adım atma derim ben. bundan sonra üç yol var
1- ya hiçbirşey olmamış gibi davranıp sen/kaskodan yaptırcan
2- plakasını biliyorsan polis çağırıp zabıt tutturcan, arkasından plakadan savcılıkta şikayette bulunacaksın. tabi bu yol uzun, birde şahit bulman gerekecek. (kamera-gören birisi).
3- balyozla dağıtacaksın. ben tavsiye etmem Allaha havale et, birde hakkını helal etme...(belki başına daha büyük bir bela alabilirsin)
saygılarımla

tam arabayı cadde için yapıyodum 200 lira şu sıra çok önemli en azından benim için yarın sorayım bir iki yere olmadı yaptıracam

bu arada çarpıp kaça olursa bi yere başvuruyoduk falan nereydi ya orası forumda vardı hatta

çok bariz bir kanıt yoksa kamera kaydı gibi, bence hiç uğraşma, kaskodan yaptır, sağlık olsun de geç..

geçmiş olsun, olur böyle vakalar şeytana lanet deyip sadaka vermek en güzeli hayatta değmez...

Geri
Üst Alt