Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabama Çarpmışlar :S

Çok geçmiş olsun,üzücü durum..:( neyse ki çok fazla bir şey yok...

Sercan geçmiş olsun. Hemen söyleyeyim kapıya dokundurma makina pastası ile inceltsinler çizikleri sende nazar boncuğu de geç gitsin. Çamurluk düzelecek ama başka yolu yok. Kasko dan yaptırmayı düşünürsen ki onun trafiğinden rücu edilecek senin kaskon bozulmaz o zaman sigorta şiketinin anlaşmasına bağlı nasıl yani . Eğer sigorta şirketin götüreceğin firmaya 1,5 milyara kadar eksper göndermeden işlem yapabilirsin yetkisi vermiş ise sabah verilen tarihte götürürsün lastiği ve davlunbazı sökmek sureti ile düzelmesini 2 saat içinde yapar macuna yollarlar boyacı aynı günü akşamına macun ve zımpara işini bitirmiş olur bu meyanda sadece çamurluk boyanacağı için sol far sökülüp tamponun sol köşesi de boşaltılacak ve maskelenip astarlanacak . Astar atma kısmıda ertesi güne sarkar zaten ertesi günde boyaya alınıp akşama doğru boyadan çıkar ve toplanır . Bu dediklerim elleri,nde ki yoğunluğa bakar elbette.Yine sen 3 gün olarak hesabını yap derim ben.

çok geçmiş olsun.. Ben kendi arabamdan alıştım bu tür olaylara artık :(

kaskoyla felan hiç ugrasmasak direk yaptırsak ne kadar sürer ki cıkması

servisin yoğunluğuna bağlı süre verilir kesin bişey demek yanlış olur şimdi...kaskosuz cebimden yaptırayım dersen, kaskolu yaptırmandan 1 gün erken biter. oda exper muhabbeti olmadığı için...

bence mantıklı olan kaza raporuyla servise gidip karşı tarafın kaskosuna yıkmaktır mevzuyu...çarpan adamınkaskosu delinir senlik bişey yok...cebindende para çıkmaz kaskonda delinmez...

buna çok yakın bi hasarım vardı...darbe janta gelmişti ve tamponla çamurluğum ezilmişti...olay ağustos ayında olmuştu...kaza raporu ve karşı tarafın belge fotokopileri ile geçen ay gittim servise 1 hafta sürdü almam arabayı...orj jantlar vardı aracın üstünde çizilmişti baya derin, jant tamiri, sol arka çamurluk düzeltildi avuç içinden küçük,birde arka tamponun köşesi bir karış kadar boyandı...ve sol arka lastiğimi sıfırladılar bi kaç çizik olduğu için...

Geçmiş olsun kapı belli olmuyo sanırım Çamurluk yapılır sıkıntı yok moralini bozma Allah beterinden saklasın............

Geri
Üst Alt