Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabam Ne Kadar Eder. ?

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Aracınız Ne Kadar Eder. ?

Konu icin öncelikle Lejyoner'e sordum boyle bır konu acılmasına ızın verıldı . Forumda arabasını satmak ıstıyenler fiyat konusunda düşünenler buradan araçları hakkında kesin bilgiler vererek aracının ne kadar edeceğini sorgulatabilir alım-satım ıslerınde uzman olan abılerımde bu konuda sorusu olanlara cevap verırse güzel olur..

Aracınızın hakkında bılgıler ve fotoğraflar olarak sorabilirsiniz.

-Marka:
-Model:
-Yıl:
-Vites:
-Yaptığı KM;
-Renk:
-Kazası,boyananı,değişeni:
-Ekstraları;
-Fotoğrafları

bu bilgilerin olması lazım.

Hasan bende FR ı satıyorsunuz sandım konu başlığını görünce :)

Hasan bende FR ı satıyorsunuz sandım konu başlığını görünce :)
Allah gostermesın abı allah elımızden almasın herkesede nasıp etsın bırerbır aynısından eksiksiz hatta fazlası olanını. Bunu satarsak 5 yasındakı cocuk gıbı ağlarım. Bak profil resmimdeki leon bizim ilk leonumuz hala fotolarını saklarım kopamadım ondan hala plakası değişmiş bulamıyorumda kayıp. :D Bide bunun satıldığını düşün abı seneler gecer unutmam ben.:)

Allah gostermesın abı allah elımızden almasın herkesede nasıp etsın bırerbır aynısından eksiksiz hatta fazlası olanını. Bunu satarsak 5 yasındakı cocuk gıbı ağlarım. Bak profil resmimdeki leon bizim ilk leonumuz hala fotolarını saklarım kopamadım ondan hala plakası değişmiş bulamıyorumda kayıp. :D Bide bunun satıldığını düşün abı seneler gecer unutmam ben.:)

Amin amin kardeşim. Allah ağız tadıyla, kazasız ,belasız uzun yıllar binmek nasip etsin...

Valla bende satılık zannettim. Güzel fikir, emeğine sağlık umarım üyeler bu konuya bağlı kalırlar.

Konu icin öncelikle Lejyoner'e sordum boyle bır konu acılmasına ızın verıldı . Forumda arabasını satmak ıstıyenler fiyat konusunda düşünenler buradan araçları hakkında kesin bilgiler vererek aracının ne kadar edeceğini sorgulatabilir alım-satım ıslerınde uzman olan abılerımde bu konuda sorusu olanlara cevap verırse güzel olur..

Aracınızın hakkında bılgıler ve fotoğraflar olarak sorabilirsiniz.

-Marka:
-Model:
-Yıl:
-Vites:
-Yaptığı KM;
-Renk:
-Kazası,boyananı,değişeni:
-Ekstraları;
-Fotoğrafları

bu bilgilerin olması lazım.

La hasan aynı şeyi ben düşünüyodum, sen benden önce davranmışsın... :)

:D

Geri
Üst Alt